„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)832,67
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)651,20
3Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)531,67
5Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)551,00
6Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
7Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)551,00
8Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)541,25
9Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)551,00
10Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
11Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
12Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
13Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)441,00
14Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)431,33
15Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)431,33
16Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
17Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
18Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)422,00
19Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)431,33
20Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00
21Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)450,80
22Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
23Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
24Raimondas Savulis (T.A.D., C lyga)431,33
25Edgaras Baukys (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)431,33

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
3Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)2955,80
4Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
5Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2646,50
6Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
7Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
8Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
9Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
10Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
11Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
12Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2237,33
13Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2254,40
14Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2254,40
15Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2145,25
16Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
17Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
18Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2163,50
19Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2036,67
20Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2072,86
21Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
22Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)1944,75
23Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)1944,75
24Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)1944,75
25Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1953,80

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)221,00
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
3Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
4Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)5
5Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
6Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
7Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3 (56 min.)3
8Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3 (43 min.)3
9Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
10Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3 (40 min.)4
11Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
12Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
13Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3 (35 min.)3
14Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
15Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
16Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)4
17Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)3 (24 min.)3
18Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
19Giedrius Mateliūnas (Alaina, Įmonių lyga)3 (22 min.)4
20Karolis Astrauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (21 min.)3
21Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)7
22Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3 (19 min.)6
23Linas Matulaitis (Kauno švara, C lyga)3 (15 min.)3
24Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)3 (12 min.)4
25Robertas Trepočka (Lemora & Minaltra & Deirama, Įmonių lyga)2 (64 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu