KM „Žalgiris“ vs Reunion (74:99)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

V. Sragauskio ir varžovų tritaškių nesustabdęs „Žalgiris KM“ nusileido „Reunion“ ekipai

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 973

Pirmadienį, kovo 9 d., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Žalgiris KM“ (7-8) ir „Reunion“ (6-11) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Reunion“ krepšininkai, kurie po V. Sragauskio dešimties taškų iš eilės pirmavo 5:17. Ir toliau „Žalgiris KM“ nesustabdė V. Sragauskio, kuris per kėlinį pelnė 18 taškų, o svečiai pirmą kėlinį baigė pirmaudami 9:23.

Antrajame kėlinuke „Žalgiris KM“ ekipą į priekį patraukė T.Urbonas ir šeimininkai kiek priartėjo – 21:28. Toliau komandos keitėsi tolimais metimais, o jų vienu daugiau įmetę „Reunion“ krepšininkai vėl atstatė dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių – 32:42.

Trečiajame kėlinyje „Reunion“ ir toliau sėkmingai atakavo iš tolimos distancijos, o tai jiems leido dar šiek tiek nutolti. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatas buvo 54:71.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Reunion“ ir toliau nemažino apsukų, įšovė dar septynis tolimus metimus ir užtikrintai laimėjo šį susitikimą. Galutinis rezultatas 74:99 (9:23, 23:19, 22:29, 20:28).

Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)