R2P Sport & BC „Rhino“ vs Kolegos (63:65)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1063

Trečiadienį, Lapkričio 13 dieną, Krepšinio mokyklos Žalgirio salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos R2P Sport & BC „Rhino“ bei svečių „GZP ‒ Kolegos “.

Pirmasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, abi komandos buvo stiprios ir apylygis žaidimas vyko iki pat ketverčio pabaigos – 17:16.

Antrąjį ketvertį svečiai pradėjo dvitaškių ir jau jie įsiveržė į priekį vienu taškų – 17:18. Paskui vėl žaidimas vyko apylygiai, nors svečiai atrodė stipresni. Likus žaisti minute R2P Sport & BC „Rhino“ surengė uraganinį puolimą ir susigrąžino pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje svečiai pademonstravo kietą gynybą bei sumažino atsilikimą, bet rezultato nepavyko jiems išlyginti – 39:31.

Trečiojo ketverčio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Ketverčiui įpusėjus, R2P Sport & BC „Rhino“ vėl įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau tuomet pradėjo jie klysti ir leido savo varžovams ne tik išlyginti rezultatą, bet ir turėti 4 taškų pranašumą. Per likusį ketverčio laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 49:54 .

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai ir įgijo trijų taškų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė R2P Sport & BC „Rhino“ ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. Žaidimas vyko taškas į tašką iki pat paskutinės kėlinio minutes. Likus iki ketverčio pabaigos 8 sekundėms, „GZP ‒ Kolegos “ komandą pataikė du taškus ir taip iškovojo pergalę nervingose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 63:65.

B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)