Kolegos vs KM „Žalgiris“ (107:84)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus

2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 807

KKL B lygos rungtynėse susitiko 6-oje vietoje turnyrinėje lentelėje esantys aikštės šeimininkai GZP – Kolegos bei dviem pozicijomis žemiau esantys jaunieji KM Žalgiris krepšininkai.

Pirmąjame kėlinyje vieną po kito taikliai tolimus metimus metę Žalgiriečiai, į ketvirčio pabaigą, palaipsniui įgijo rungtynių kontrolę ir susikrovę solidų pranašumą keliavo į antrąjį kėlinuką aukštai iškėlę galvas. Antrųjų dešimties minučių metu abi komandos žaidė taškas į tašką viena kitai atsakydama tiek tai tritaškiais, tiek metimais iš artimesnių distancijų. Ketvirčiui bėgant į pabaigą, o aikštės šeimininkams pademonstravus kibią gynybą bei taiklią ranką, skirtumas tarp komandų sumažėjo vos iki trijų taškų, tad šiose rungtynėse nugalėtojas dar toli gražu nebuvo aiškus.

Antroje rungtynių pusėje įvyko šių rungtynių lūžis. Fantastišką gynybą pademonstravę GZP – Kolegos komandos vyrukai privertė jaunuosius savo varžovus mesti neprotingus metimus, o patys vieną po kito lengvus taškus metė iš po greitų atakų. Trečią kėlinuką šeimininkai laimėjo rezultatu 33:10 ir pabėgo nuo savo varžovų didesne nei dvidešimties taškų persvara. Paskutiniame kėlinyje į atlapus dar bandę kibti svečiai nesugebėjo sustabdyti varžovų puolimo lyderių bei turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Ignas Bytautas

Komandos „GZP – Kolegos“ trenerio Jomanto Eibuko komentaras: „Kaip ir visose kitose komandose po švenčių yra sunku sužaist. Kai kuriem žaidėjam jau antras varžybas iš eilės sunkiai sekasi grįžti į ritmą.Džiaugiamės, kad laimėjom prieš jauną ir ambicingą komandą, kuri tikrai ne vienai komandai gali pridaryti daug problemų – ką ir parodo pirmam ture pasiektos keturios pergalės.“

Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)