KM „Žalgiris“ vs Night Club Basement (80:93)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“

2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 932

Ketvirtadienį, Vasario 27 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B“ lygos rungtynės tarp kamandų, kuriose aikštės šeimininkai KM „Žalgiris“ priemė svečius „Night Club Basement“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką 2:2. Sužaidus dvi minutes „Night Club Basement“ ekipa sužaide kelias greitas atakas ir jau pabėgo 5 taškais į priekį – 2:7. Sužaidus penkias minutes svečiai buvo priekyje 8:16, tuo tarpu šeimininkams sunkiai sekėsi žaisti, buvo pramesta daug metimų. Pirmasis ketvirtis baigėsi – 16:23. Antrasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, bet tai truko neilgai, nes vėl „Night Club Basement“ padidino savo pranašumą iki 9 taškų. Sužaidus 5 minutes šeimininkai surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Likus dviems minutėms iki antrojo ketvirčio pabaigos svečiai susikrovė 8 taškų pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 35:43. Antroje rungtynių dalyje „Night Club Basement“ sėkmingai išlaikė saugią distanciją, komanda labai tiksliai atakavo iš dvitaškio zonos, vos pasitaikius progai bėgo į greitą puolimą. Tuo tarpu KM „Žalgiris“komandos žaidimas buvo labiau banguotas, komanda daugiau priklausė nuo vidutinių metimų ir būtent dvitaškiaii leido jiems atsitiesti. Tačiau nors ir pavyko sumažinti atsilikimą vos iki 2 taškelių ir net išlyginti rezultatą – 74:74, bet vėl didelės spragos gynyboje galiausiai palaidojo likusias komandos viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu – 80:93.

Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)