KM „Žalgiris“ vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (70:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“

2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 757

Ketvirtadienį, Vasario 13 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių Kauno autobusai & SK „Vertigo“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų taškais, tačiau svečiai greitai pabėgo nuo varžovų ir sužaidus penkias minutes jie pirmavo 7:12. Sužaidus septynias minutes šeimininkai perėme iniciatyva į savo rankas – 14:11. Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pataikė iš eilės 3 tritaškius ir pabėgo 6 taškais į priekį – 16:22. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos nepataikė į krepšį ir sužaidus dvi minutes pirmuosius taškius pataikė svečiai. Vėliau svečiai pradėjo strigti šeimininkų spaudime, prarado kelis kamuolius, praleido lengvų taškų į savo krepšį ir tarp komandų rezultatas buvo lygus – 30:30. Per likusi laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tai vienai – tai kitai komandai pavykdavo įsiveržti į priekį. Likus žaisti 40 sekundžių svečiai pirmavo keliais taškais. Per likusi laiką svečiams pavyko surengti rezultatyvią ataką ir po dviejų kėlinių Kauno autobusai & SK „Vertigo“ buvo priekyje – 33:42.

Po ilgosios pertraukos KM „Žalgiris“ taškas po taško ėmė artėti. Svečių komandoje pradėjo jaustis nuovargis, dažnai klydo ir praradinėjo kamuolį. Galiausiai šeimininkų atkaklumas davė rezultatą ir skirtumas visiškai išnyko. Tačiau nors ir sunkiai, bet Kauno autobusai & SK „Vertigo“ žaidėjai atsitiesė, o puikiai žaidusio T. Rakausko vedami dar kartą nutolo. Likus iki ketvirčio pabaigos mažiau negu minutei KM „Žalgiris“ pataikė dar kelis taškus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 58:61. Ketvirtasis ketvirtis nieko aiškaus nežadėjo. KM „Žalgiris“ neketino pasiduoti, pradėjo spausti varžovus nuo pirmų metrų. Sužaidus dvi minutes šeimininkai išlygino rezultatą – 61:61. Šeštą minutę svečiai pelnė 5 taškus be atsako, o šeimininkai nutarė gelbėtis trumpomis atakomis ir tolimais metimais, tačiau iki šiol gana neblogai tritaškius metusi KM „Žalgiris“ komanda per paskutines tris minutes pelnė mažai taškų ir turėjo pripažinti geriau užtikrinčiau rungtynių pabaigę sužaidusių varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu – 70:82.

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ komandos treneris A.Juodelis: Šiandiena buvome aštuoniese, jau buvo lengviau žaisti, galbūt truputį bangavome. Taip pat jaunimas tobulėja ir stiprėja. Džiaugiamės pergalę ir bandysime toliau laimėti.

Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)