R2P Sport vs Reunion (59:84)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą

2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 583

Trečiadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko "R2P Sport" ir "Reunion".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "R2P Sport" ekipa, tačiau svečiai įsibėgėjo ir atitrūko nuo varžovų ( 13:22). Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau naudojo zoninę gynybą, o tuo puikiai pasinaudojo "Reunion", kur skaičiavo rekordinį pranašumą ( 13:31). Justas Vazalis drebina krepšinį ir šeimininkai priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "Reunion" išsaugojo pranašumą – 25:43

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Reunion" toliau demonstravo pranašumą prieš varžovus ir skaičiavo 26 taškų pranašumą ( 39:65). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "R2P Sport" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 59:84 (13:22, 12:21, 14:22, 20:19)

9 taškai

„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)„Sporto garantas“ ekipos spurtas antrame kėlinyje leido jiems įveikti „Reunion“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 19:13 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:23 val.)„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)