VDU vs GZP (84:76)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Atkaklių rungtynių pabaigoje „VDU“ tritaškių lietus paskandino „GZP“ komandą

2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 350

Lapkričio 18 dieną VDU žemės ūkio akademijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "VDU" priemė svečius "GZP". "VDU" buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. "GZP" sąskaitoje buvo du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė GZP (0:5). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (3:7). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "VDU" priartėjo prie "GZP" iki vieno taško, o "VDU" paprašė minutės pertraukėlės (6:7). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, žaidė rezultatyviai. Aštuntą minutę komandas skyrė keturi taškai (17:13). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė trys taškai (23:20).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais tritaškiais (26:23), po kurių vis dar priekyje buvo "VDU". Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (28:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "VDU" pelnė du taškus, o "GZP" puolimas buvo užstrigęs ir svečiai paprašė minutės pertraukėlės (30:27). Gale ketvirčio geriau žaidė "GZP", kuriems pavyko paskutinėmis kėlinio akimirkomis išsiveržti į priekį (36:37).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "GZP" pirmavo 41:38. Iki ketvirčio vidurio "GZP" padidino persvarą iki penkių taškų (42:47). Vėliau komandos žaidė lygiai, o septintą minutę komandas skyrė keturi taškai (51:55). Vėliau komandos žaidė atkakliai. Paskutinę ataką su teisėjo švilpuku taikliu tritaškiu baigė "GZP" (60:65).

Ketvirto kėlinio pradžioje daugiausiai taiklių tritaškių pagalba "GZP" padidino persvarą iki septynių taškų (62:69). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "VDU", po kurių svečiai paprašė minutės pertraukėlės, o komandas skyrė tik vienas taškas (68:69). Netrukus prasidėjo "VDU" tritaškių lietus. Po kelių iš eilės taiklių tolimų metimų "VDU" nutolo ir likus minutei "VDU" buvo priekyje rezultatu (82:74). Per paskutinę minutę komandos pelnė po du taškus, rungtynės baigėsi rezultatu 84:76.

Tomas Mušenkovas

Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)Lemiamose įtemptose pusfinalio rungtynėse „GZP“ įveikė „VDU“ ir pateko į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)