Batniava vs Kauno NTI-PN (82:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

L. Žvinklis fantastišku tritaškiu išplėšė „Batniavai“ pratęsimą, tačiau galutine pergale džiaugėsi „Kauno NTI-PN“

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:10 val., peržiūros: 617

Pirmadienį, sausio 20 d., Kauno NTI-PN sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Batniava“ (4-8) ir „Kauno NTI-PN“ (6-4) ekipų.

Rungtynės prasidėjo „Kauno NTI-PN“ ekipos spurtu 3:13. Tada iniciatyvos ėmėsi „Batniavos“ lyderis M.Gustainis, kurio rezultatyvus žaidimas leido jo komandai priartėti iki 16:21.

Antrojo kėlinio pradžioje metimais iš po krepšio „Batniava“ sugebėjo persverti rungtynių svarstykles ir išsiveržė į priekį 26:25. Ir toliau kėlinys vyko taškas į tašką, o kėlinio pabaigoje L.Žvinklis ir L.Jonaitis tolimais šūviais leido „Batniava“ įpusėjus susitikimui pirmauti 37:34.

Trečiame kėlinyje „Batniava“ labai greitai įgijo dviženklę persvarą 44:34. Beveik visą kėlinuką dviženklę persvarą turėję „Batniavos“ krepšininkai kėlinio paskutinę minutę prasileido du tritaškius, po kurių „Kauno NTI-PN“ priartėjo iki 53:49.

Lemiamame kėlinyje L.Duoba tritaškiu metimu ir dviem baudos metimais persvėrė rezultatą „Kauno NTI-PN“ ekipos naudai 54:56. Paskutinė ataka susiklostė dramatiškai – likus dviem sekundėm L.Žvinklis tritaškiu lygino rezultatą ir pasiuntė komandas į pratęsimą.

Pratęsime svarbius metimus sumetė E.Mačiulis ir L.Duoba, o „Kauno NTI-PN“, nepaisant fantastiškų L. Žvinklio metimų, iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:89 (16:21, 21:13, 16:15, 16:20, 13:20).

„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)Inirtingoje kovoje triumfavo „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 00:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)