Skroblų alėja vs Klausučių alaus darykla (90:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“

2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 508

Lapkričio 24 d., 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Skroblų alėja“ ir svečiai – „Klausučių alaus darykla“.

Rungtynių pradžioje šeimininkai stengėsi išnaudoti savo ūgio pranašumą arčiau krepšio ir tai darė gana sėkmingai, būtent tai leido jiems išlikti priekyje, bet koją kišo tiesiog tragiškas pataikymas iš tritaškio zonos. Tuo tarpu „Klausučių alaus darykla“ greitos atakos ir sėkmingi metimai padėjo išlikti rungtynėse. Vis tik iki ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo susikurti nedidelį pranašumą ir pirmavo rezultatu – 42:44.

Trečiojo ketvirčio metu komandos ir toliau keitėsi sėkmingais ir ne sėkmingais išpuoliais. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito viso ketvirčio metu ir reikalus išsispręsti komandos pasiliko lemiamą ketvirtį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo - 55:54. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Klausučių alaus darykla“ komanda ir braukė savo atsilikimą iki minimumo. Visgi, tuomet jie sustojo ir niekaip nesugebėjo persverti rezultato savo naudai. Vėliau tuo pasinaudojo šeimininkų ekipa ir vėl pradėjo tolti nuo savo varžovų. Likus žaisti kiek mažiau nei minutę, skirtumas tarp komandų buvo tik du taškai ir svečių ekipa turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir ketvirtasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 80:80. Per pratęsimą komandos žaidė vėl apylygiai. Tuomet „Klausučių alaus darykla“ ekipa smeigė tolimą metimą, o priešininkai atsilygino tuo pačiu – 85:85. Likus žaisti 30 sekundžių šeimininkai surengė greitą ataką ir įsiveržė į priekį, svečiams nepavyko išlyginti rezultato ir rungtynės laimėjo Skroblų alėja“ komanda rezultatu – 90:88.

Marius Satkevičius

KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)