Sparta vs BC „Rhino“ (69:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 23 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą

2021 lapkričio 23 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 365

Milikonių progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sparta" ir BC "Rhino".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, tačiau "Sparta" pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir BC "Rhino" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo lygus ( 22:22). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką, kur "Sparta" po ilgios pertraukos susikrovė minimalų pranašumą – 39:37

Po ilgosios pertraukos BC "Rhino" įjungė aukštesnę pavarą, kur puikiai išnaudojo greitas atakas ir skaičiavo rekordinį pranašumą ( 48:55). Lemiamame kėlinyje užvirė tikra kova ir nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis. BC "Rhino" pasinaudojo varžovų klaidomis, kur klaidas pavertė auksiniais taškais ir svečiai šventė pergalę, rezultatu – 69:74 (22:22, 17:15, 9:18, 21:19)

Arnas Gauba

BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“ (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:57 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)