Ažytėnai vs BC „Rhino“ (82:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 21:08 val., peržiūros: 485

Lapkričio 29 dieną, 19:00 val., Kauno TPMC sporto salėje, susitiko C lygos komandos „Ažytėnai“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai).

Rungtynes žymiai geriau pradėjo svečiai, kurie keliais taškais atitrūko (0:4). Netrukus puolime geriau jaustis pradėjo ir šeimininkai, kurie išlygino rezultatą ir jau kvėpavo varžovams į nugarą. Likus iki pirmojo ketvirčio pabaigos 2 minutėms komandos žaidė taškas į tašką – 17:16. Antrasis ketvirtis buvo rezultatyvesnis ir labiau permainingas. BC „Rhino“ komanda sužaidus kelias minutes persvėrė rezultatą, o po kelių greitų atakų turėjo 5 taškų pranašumą (17:22). Tačiau netrukus ir jų varžovai pataikė kelis tolimus metimus ir sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus. Likusį antrojo ketvirčio laiką abi komandos vėl žaidė taškas į tašką, tačiau svečiai geriau sužaidė paskutinę minutę ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 4 taškų persvarą – 35:39.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau vyko apylygiai, abi komandos vis apsikeisdavo geresnėmis atkarpomis, tačiau nei vienai komandai nepavyko susikrauti ženklesnės persvaros – įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 39:42. Per likusį laiką pirmaujanti komanda keitėsi kelis, kartus, tačiau svečiai išsaugojo minimalų pranašumą – 53:54. Ketvirtasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkų komandai, kurie po keturių minučių turėjo 5 taškų persvarą – 65:60. Labiau patyrę jų varžovai nebuvo linkę nuleisti rankų ir po truputį mažino savo deficitą. Likus žaisti vieną minutę komandas skyrė vos vienas taškas – 77:78. Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, tačiau rengti paskutinę rungtynių ataką teisę turėjo šeimininkai. M. Yliaus tolimas metimas skriejo pro šalį, bet rungtynių didvyriu tapęs N.Kavaliauskas atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus bei padėjo komandai iškovoti pergalę rezultatu – 82:79.

9 taškai

MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.) „ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)BC „Rhino“ ekipa pergalę pasiekė tik po dviejų pratęsimų (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 22:50 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)