BC „Rhino“ vs Titranga ‒ Feniksas (101:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale

2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 440

Pirmadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Rhino“ bei svečių „Titranga – Feniksas“.

Rungtynes komandos pradėjo gana rezultatyviu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau aikštelės šeimininkai kiek sustojo puolime, o tuo pasinaudojo svečiai, kurie įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:29. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo BC „Rhino“ ekipa, kuri braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau gana greitai „Titranga – Feniksas“ atstatė status quo ir susigrąžino solidesnį pranašumą. Vėliau skirtumas pasiekė jau ir dviženklę ribą, bet ketvirčio pabaigoje šeimininkai sugebėjo priartėti ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:49.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kiek sėkmingiau atrodė BC „Rhino“ ekipa, kuri mažais žingsniais artėjo prie savo varžovų, o ketvirčiui įpusėjus, lygino rezultatą. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai sužaidė dar geresnę atkarpą ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 75:69. Lemiamo ketvirčio metu BC „Rhino“ ekipai gana gerai sekėsi išlaikyti savo varžovus užnugaryje ir vienu metu komandas skyrė dviženklis skirtumas. Likus žaisti dvi su puse minutės, šeimininkai pirmavo devyniais taškais. Per likusį laiką skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo ir BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 101:85.

7 taškai

BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 20:20 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)BC „Rhino“ ekipa pergalę pasiekė tik po dviejų pratęsimų (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Pikenpokas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:03 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:34 val.)