„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)951,80
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)661,00
3Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)632,00
4Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)651,20
5Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)661,00
6Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
7Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“, C lyga)551,00
8Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)541,25
9Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)560,83
10Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
11Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)541,25
12Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)560,83
13Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)541,25
14Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)560,83
15Rimvydas Calkevičius (Vilmista, Įmonių lyga)551,00
16Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)560,83
17Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
18Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
19Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)560,83
20Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)560,83
21Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
22Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)450,80
23Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)450,80
24Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
25Giedrius Prabulis (Šilainiai, 30+ lyga)431,33

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3757,40
2Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
3Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3156,20
4Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)3165,17
5Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3065,00
6Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
7Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2947,25
8Tomas Vaitkus (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)2746,75
9Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2764,50
10Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
11Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2655,20
12Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)2655,20
13Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2664,33
14Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)2555,00
15Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
16Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)2555,00
17Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2564,17
18Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2564,17
19Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
20Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
21Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)2345,75
22Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)2345,75
23Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)2363,83
24Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
25Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2373,29

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)221,00
4Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)240,50
5Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)250,40
6Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)250,40
7Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
8Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)5 (54 min.)6
3Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)5 (50 min.)5
4Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)4 (69 min.)5
5Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)4 (46 min.)5
6Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4 (41 min.)4
7Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)4 (39 min.)7
8Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
9Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
10Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)4 (33 min.)4
11Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)6
12Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
13Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)4 (18 min.)6
14Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3 (90 min.)5
15Gintaras Žižys (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)3 (71 min.)5
16Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)3 (58 min.)5
17Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
18Gabrielius Butkus (Arkus, C lyga)3 (43 min.)5
19Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
20Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
21Kęstutis Burneikis (Batniava, C lyga)3 (34 min.)3
22Ramūnas Jomantas (Freda, Įmonių lyga)3 (33 min.)4
23Gediminas Rožanskas (T.A.D., C lyga)3 (29 min.)3
24Mindaugas Banevičius (Elektrėnų „Pastolinis“, Įmonių lyga)3 (27 min.)3
25Vaidotas Sedleckas (Kaunas Metal, Įmonių lyga)3 (27 min.)4
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu