„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)1042,50
2Šarūnas Urbaitis (Kauno Rami, II lyga)632,00
3Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)641,50
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)541,25
5Jokūbas Meškauskas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)531,67
6Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)551,00
7Donatas Maciulevičius (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)541,25
8Justinas Pileckas (GZP, I lyga)531,67
9Linas Macijauskas (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)541,25
10Donatas Truncė (Skroblų alėja, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)560,83
11Ovidijus Juodis (Ažytėnai, II lyga)560,83
12Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, II lyga)551,00
13Povilas Vidžiūnas (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, II lyga)422,00
14Tomas Šorius (Sparta, II lyga)431,33
15Mantas Narbutas (Vilmista, Įmonių lyga)431,33
16Audrius Ščerba (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)450,80
17Antanas Silvestravičius (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)460,67
18Naurius Kavaliauskas (MB „TR Project“, II lyga)422,00
19Laurynas Chalytovas (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)441,00
20Deivydas Grigalius (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)441,00
21Benas Balčiūnas (Omega, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)431,33
22Jonas Snudaitis (Vilmista, Įmonių lyga)431,33
23Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)450,80
24Gustas Stupelis (Galera, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)460,67
25Erikas Rakickas (Hidraulinės sistemos, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)441,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)3047,50
2Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2855,60
3Mantas Stankevičius (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2683,25
4Gytis Vitkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)2546,25
5Renaldas Živatkauskas (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2583,13
6Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)2446,00
7Laurynas Vilius (Skroblų alėja, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2464,00
8Laurynas Varnas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2464,00
9Matas Antanaitis (Gemavila, II lyga)2237,33
10Julius Kigas (R2P Sport, I lyga)2245,50
11Aivaras Kručas (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2254,40
12Donatas Čerkevičius (Robotukų Armija, II lyga)2254,40
13Paulius Bacevičius (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2254,40
14Eduardas Straigis (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2282,75
15Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2282,75
16Elvinas Kaluginas (Kauno švara, II lyga)2137,00
17Liudas Čekavičius (Hidraulinės sistemos, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2145,25
18Matas Stankūnas (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)2154,20
19Vilius Ramonas (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)2182,63
20Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)2045,00
21Matas Puotkalis (Manvesta, Įmonių lyga)2054,00
22Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)2054,00
23Domas Jankauskas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)1944,75
24Mažvydas Juščius (R2P Sport, I lyga)1944,75
25Giedrius Palinauskas (KM Steel Service, Įmonių lyga)1953,80

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)240,50

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)5 (65 min.)5
2Artur Žmurkin (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)4 (71 min.)6
3Gediminas Petkus (KrepsinioFanai.lt, II lyga)4 (61 min.)5
4Tautvydas Cylikas (GZP ‒ 2, II lyga)4 (43 min.)4
5Deividas Burbulis (Birštono SC „Olimpas“, II lyga)4 (41 min.)5
6Eimantas Vainiūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)4 (38 min.)4
7Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)4 (37 min.)5
8Emilis Čepulis (Manvesta, Įmonių lyga)4 (31 min.)4
9Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)4 (31 min.)5
10Tadas Rimavičius (Promatecha, Įmonių lyga)4 (30 min.)4
11Edvinas Barkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)4 (27 min.)4
12Mindaugas Šalašavičius (Manvesta, Įmonių lyga)4 (16 min.)5
13Rytis Ruzgys (Kautech ‒ 2, II lyga)4 (14 min.)4
14Dominykas Stundžia (Manvesta, Įmonių lyga)4 (13 min.)4
15Arūnas Špokauskas (Manvesta, Įmonių lyga)4 (13 min.)5
16Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)4 (12 min.)8
17Vilius Popovas (Manvesta, Įmonių lyga)4 (4 min.)5
18Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)3 (79 min.)5
19Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)3 (53 min.)5
20Gytis Balsevičius (Plastena, Įmonių lyga)3 (49 min.)5
21Nerijus Kavaliauskas (Ažytėnai, II lyga)3 (47 min.)6
22Virginijus Dailidė (UNO, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)3 (47 min.)5
23Tadas Chramelia (Vilmista, Įmonių lyga)3 (45 min.)5
24Justinas Mozerskis (Užveža, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022)3 (41 min.)7
25Remigijus Rapalas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3 (38 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu