Remza vs BC „Boom“ (91:74)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 19 d., Pirmadienis, 21:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“

2021 liepos 19 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 450

Liepos 19 dieną 22:00 val., „Kauno profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 komandos „Remza“ ir BC „Boom“. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:74 (24:20, 23:17, 22:18, 22:19).

Šeimininkai rungtynes pradėjo labai užtikrintai žaisdami gynyboje. Pirmoje kėlinio pusėje vertė varžovus dažnai klysti, o patys po truputį rinko taškus 12:4. Antroje kėlinio pusėje BC „Boom“ atrado spragų varžovų gynyboje. A.Batutis vedami rezultatą persvėrė į savo rankas 17:18. Tačiau remza nepasimetė, uždarė varžovų atrastus koridorius ir iki kėlinio galo susigrąžino pranašumą 24:20. Antrojo kėlinio pradžioje BC „Boom“ dar bandė rodyti ragus ir kelias minutes žaidė taškas į tašką. Tačiau Vidmantas Pavilionis inicijuoto spurto metu „Remza“ atitrūko nuo varžovų 15 taškų pranašumu. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą 47:37.

Antroje rungtynių pusėje "Remzos" lyderis V.Pavilionis pratęsė savo puikų pasirodymą šios dienos rungtynėse ir neleido varžovams priartėti mažesniu nei 10 tašku pranašumu. Rezultatu 91:74 pergalę šventė "Remza".

9 taškai

Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)