„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL Įmonių lygos reitingas (IV)2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 17:49 val.; peržiūros: 535

NaujienaKomentarai

Tvarkaraščio netolygumas, kaip dažna KKL pirmenybėse, šiek tiek iškreipia bendrą Įmonlygos vaizdą, tačiau galima drąsiai kalbėti, kad sužaista maždaug ketvirtadalis reguliariojo sezono, per pirmą ryškesnį KKL 2023/2024 metų sezono mėnesį. Ryškėja Lemoros, Plastenos ir Remzos lyderystė, iš sosto išversta KM Steel Service brigada, pergalių vis dar nepasiekė Vilmista, Tetas ir UB Solar.

1. LEMORA (5-0)
Medžiagų tiekėjai, praėjusią savaitę pateikė du "blowout'us". Jei Kauno Energija atsilaikė dar sąlyginai padoriai, t. y. pralaimėjo 36 taškų skirtumu, tai Tetas, Lemora sunešiojo 71 taško skirtumu. Robertas Balčius, pirmajame mače surinko 60 naudingumo balų (59 PTS, 6 STL), tuo tarpu prieš Tetas smaginosi P.Gabrilavičius, ko gero sužaidęs savo gyvenimo rungtynes (28 PTS, 19 REB, 10 AST) ir surinkęs ne ką mažiau – 53 naudingumo balus.

2. PLASTENA (4-0)
Plastena kol kas gausiai renkasi į rungtynes, o mače su Vilmista turėjo 10 žmonių rotaciją. Visi žaidė apie 20 minučių, o labiausiai išsiskyrė Tomas Vitkevičius su 17 taškų. Apskritai Vilmista nelabai turėjo atsvaros Plastenos priekinei linijai, kuri rinko solidžius skaičius.

3. REMZA (5-1)
Aidas Makūnas smeigia 9 tritaškius ir varė į neviltį Festo gynėjų liniją. Karolis Pupinis antrose rungtynėse paeiliui fiksuoja trigubą dublį ir yra arti tokių vidurkių (14,3 PTS, 15 REB, 7,8 AST). Remza turi ryškius lyderius, kurie yra vieni geriausių žaidėjų visame čempionate. Tiesa lankomumas ateityje vis dar gali išlikti rimta problema.

4. KM STEEL SERVICE (4-2)
Tris savaites tope sedėję plieno ekspertai, per vieną savaitę gavo du skaudžius antausius. Iš pradžių Rhino, o vėliau ir Hidraulinės sistemos, įrašė KM Steel Service po pralaimėjimą. Jei sekmadienio pralaimėjimą galima nurašyti ant lyderių nebuvimo, tai pralaimėjimas Rhino, gali būti pateisinamas tik tragišku taiklumu iš žaidimo (23/83).

5. RHINO (1-0)
Praėjusią savaitę sužaidė pirmąsias rungtynes ir nutraukė KM Steel Service pergalių seriją. Ylius, Abramtsov, Marčiauskas ir Apulskis padarė viską, kad Rhino, sustabdytų KM Steel Service puolimą. Pralaimėję daugelį statistikos kategorijų, taikliau iš žaidimo atakavę raganosiai startavo pergale.

6. DONELAIČIO (2-1)
Pralaimėjimas Scandagrai buvo signalas, labiau pasakantis, kad Scandagra yra juodasis arkliukas, nei kad parodantis Donelaičio bėdas. Turėdami pagrindinius ginklus Donelaičio chebra, pralaimėjo lentą, prastai atakavo iš žaidimo pelnė 69 taškus ir įsirašė pirmąjį pralaimėjimą.

NIEKO NESTEBINATI REMZA IR Į TOP6 ĮSIVERŽĘS RHINO
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu