MB „Užveža“ vs KK „Žaibas“ (78:53)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53)

2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 394

Sausio 19 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko II lygos, reguliariosios rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – MB "Užveža" ir svečių – KK "Žaibas".

Rungtynės abiejoms ekipoms prasidėjo itin nerezultatyviai, per pirmąją ketvirčio dalį svečiai įmetė 5 taškus ir iki pat kėlinio pabaigos daugiau taškų nebepelnė, tuo tarpu MB "Užveža" krepšininkai rungtynes pradėjo nerezultatyviau, tačiau antroje kėlinio dalyje sugebėjo pasinaudoti varžovų klaidomis ir išsiveržti į priekį – 11:5. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo geriau, tačiau KK "Žaibas" ekipos puolimas antroje ketvirčio pusėje vėl sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino savo turimą persvarą iki 20-ies taškų - 34:14.

Antrąją rungtynių pusę abi ekipos pradėjo rezultatyviu krepšiniu, nors ir KK "Žaibas" puolimas įgavo pagreitį, gynyboje svečiai vis dar turėjo sunkumų, po trečiojo ketvirčio – 57:42. Paskutiniajame rungtynių kėlinyje MB "Užveža" krepšininkai galutinai padėjo tašką rungtynėms, šeimininkai išlaikė savo persvarą ir iškovojo trečiają sezono pergalę palikdami KK "Žaibą" su 9 pralaimėjimais iš 9 rungtynių – 78:53 (11:5, 23:9, 23:28, 21:11).

9 taškai

KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)