Alta transportas vs KSM '93 ‒ Bulvaras (77:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“

2022 sausio 17 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 501

Kauno TPMC sporto salėje įvyko II Lygos rungtynės, kuriose susitiko "Alta transportas" ir "KSM'93-Bulvaras".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, "KSM'93-Bulvaras" ekipai pavyko sužaisti keletą sėkmingų atakų ir aitrūko nuo varžovų ( 12:16). Antrame kėlinyje "Alta transportas" įjungė aukštesnę pavarą, kur pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką "KSM'93-Bulvaras" susigrąžino iniciatyvą į savas rankas bei 7 taškų pranašumą – 33:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo gintis zonine gynyba ir su kiekviena minute skirtumas tik mažėjo, o ketvirčio pabaigoje "Alta transportas" smeigė keletą svarbių tritaškių metimų ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 55:50). Lemiamame kėlinyje "KSM'93-Bulvaras" nesukūrė intrigos ir turėjo pripažinti "Alta transportas" pranašumą. Galutinis rezultatas – 77:65 (12:16, 21:24, 22:10, 22:15)

Mindaugas Kluonius

„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)