BC „Rhino“ vs DK-Team (84:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę

2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 362

Trečiadienį, gruodžio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Rhino“ bei svečių „DK-Team“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį ir nuo pirmų minučių diktavo savas sąlygas. Svečių ekipa gana kukliai atrodė puolime, dažnai klydo, daug metimų skriejo pro šalį ir skirtumas tarp komandų netrukus išaugo jau iki dviženklio. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:13. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos labai strigo puolime ir sunkiai rinko taškus. Vienu metu „DK-Team“ šiek tiek buvo sumažinus savo atsilikimą, tačiau ketvirčio antroje pusėje BC „Rhino“ įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:21.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos toliau keitėsi sėkmingais ir ne itin sėkmingais išpuoliais. Ketvirčio viduryje svečiai sužaidė kiek geresnę atkarpą ir apkarpė savo atsilikimą, tačiau gana greitai šeimininkai atstatė status quo ir susigrąžino solidesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:36. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:49.

6 taškai

SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:04 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)BC „Rhino“ ekipa pergalę pasiekė tik po dviejų pratęsimų (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)