BC „Rhino“ vs KK „Žaibas“ (103:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmoji BC „Rhino“ pergalė II-oje lygoje

2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 392

Gruodžio 8 dieną, Ketvirtadienį, Kauno technologijų mokymo centro salėje įvyko II lygos, B pogrupio rungtynės tarp salės šeimininkų BC "Rhinos" bei svečių komandos KK "Žaibas"

Rungtynių pradžia, abiejų komandų atžvilgiu buvo tvirta. Komandos žaidė apylygiai. Likus dviem kėlinio minutėms BC "Rhinos" komanda vedama Nr. 16 V. Kamarūno taiklių metimų išsiveržė į priekį 8 taškų persvara ir kėlinį užbaigė rezultatu 23:15.

Antrasis kėlinys buvo kiek panašus į pirmąjį. Pirmosiomis minutėmis KK "Žaibas" komanda bandė pavyti šeimininkus ir kuomet liko vos trijų taškų persvara, negailestingi Nr. 16 V. Kamarūno metimai padidino atotrūkį iki dviženklio taškų skaičiaus. Nors KK "Žaibas" stengėsi nepasiduoti, BC "Rhinos" kėlinį užbaigė rezultatu 55:42.

Po ilgosios pertraukos rungtynių tendencija išliko panaši. Arčiausiai kiek svečių komandai pavyko priartėti prie šeimininkų, tai 10 taškų. Įspūdingai taiklūs BC "Rhinos" lyderio metimai, niekaip neleido KK "Žaibas" žaidėjams atsipūsti. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 76:60.

Paskutinis ketvirtis taip pat palankiai klostėsi BC "Rhinos" komandai ir rezultatu 103:87 (23:15; 32:27; 21:18; 27:27) salės šeimininkai sutriuškino svečių komandą KK "Žaibas"

Šiose rungtynėse pačiu rezultatyviausiu žaidėju tapo Nr. 16 V.Kamarūnas, kuris per visą žaidimą pelnė kiek daugiau nei pusę savo komandos taškų, savo sąskaitoje surinkęs 67 taškus. Taip pat jis atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Taip pat gerai pasirodė ir žaidėjas Nr. 28 Y. Karapau, kuris pelnė 12 taškų bei atkovojo 10 kamuolių.

Komandos KK "Žaibas" rezultatyviausiu žaidėju tapo Nr. 32 A. Ryckis, kuris pelnė 27 taškus bei atkovojo 6 kamuolius. Nr. 14 D.Kisielius rungtynių metu atkovojo 10 kamuolių.

Pirmoji KK “Žaibo“ pergalė (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)BC „Rhino“ įsirašė labai lengvą pergalę (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:45 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)