Coca-Cola vs Omega (96:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 921

Sausio 21 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Coca-Cola“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). „Omegos“ komanda šį vakarą susirinko neturėdami nei vieno atsarginio žaidėjo, tai, matyt, buvo tarsi nuosprendis komandai. Lygus žaidimas vyko gal tik pusę kėlinuko, o vėliau „Coca-Cola“ pabėgo tolyn, o skirtumas tarp komandų visą laiką išliko dviženklis. „Coca-Cola“ puikiai išnaudojo savo privalumus ir pasiekė užtikrintą pergalę 96:66 (27:18, 19:17, 27:16, 23:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai rezultatyviai, o žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik įpusėjus primąjam kėlinukui „Omegos“ puolimas ėmė strigti, o puikiai iš toli pataikę „Coca-Cola“ žaidėjai pabėgo tolyn. Skirtumas nepastebimai perkopė 10 taškų ribą, bet vis tiek nesustojo augęs. Galiausiai komandas jau skyrė 20 taškų riba ir atrodė, kad šiandien jau viskas aiškus. Tačiau „Omega“ trumpam sugrįžo į rungtynes ir prieš pertrauką dar spėjo kaip reikiant sumažinti savo atsilikimą. „Coca-Cola“ po dviejų kėlinukų buvo priekyje 46:35.

Antroje rungtynių dalyje „Coca-Cola“ puikiai išnaudojo ilgą suolą ir ūgio pranašumą. Komanda labai gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir taip žaidėjai gavo ne vieną progą kartoti savo metimus. „Omega“ nors ir atsilikinėjo, bet vis bandė kabintis į varžybas, spaudė varžovus, patys stengėsi bėgti į greitą puolimą. Bet tai turėjo ir savo kainą, galiausiai svečių žaidėjai atrodė visiškai išsekę ir likus žaisti 3 minutes jau tik vaikščiojo po aikštelę. „Coca-Cola“ tuo momentu tik dar labiau užtvirtino savo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 96:66.

Vytautas Stočkus („Coca-Cola“):

„kadangi šiandien varžovai susirinko tik penkiese, tad mes turėjome progą pasiekti lengvą pergalę. Jie atsilaikė gal tik 5-7 minutes ir mes nutolome. Prieš juos turėjome ūgio pranašumą, atrodo, gerokai laimėjome kovą po lenta, geriau patakėme tritaškius metimus“.

„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)