Vilmista vs Ulmas (74:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Vilmista atkaklioje kovoje palaužė Ulmas

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 536

Pirmadienio vakaras atkakliai klostėsi Įmonių lygos dalyviams, komandoms pavadinimais Vilmista bei Ulmas. Varžybų taškų grafą pirmieji atidarė Vilmista dvitaškiu pasižymėjo E.Plenta. Atkakliame pirmajame ketvirtyje svečių teisėmis rungtyniavę Ulmas laikėsi ant A.Lukauskas trijų tritaškių, bei vieno D.Maselskis tolimo metimo puolime. Taiklus Š.Orlovas dvitaškis besibaigiant pirmam kėlinukui leido Vilmista pirmauti 16:12. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pradėjo keistis Ulmas vyrukų naudai. Sužaidus lygiai penkias minutes P.Digrys lygino rezultatą, o netrukus D.Kriaučiūnas tolimu metimu pagaliau svėrė svertus jau savo komandos naudai. Iki ketvirčio pabaigos perėmę iniciatyvą Ulmas dar šiek tiek nutolo ir pirmavo 30:36.

Trečiajame ketvirtyje svečiai toliau išlaikė pranašumą savo pusėje, o taiklus tolimas D.Maselskis šūvis likus kiek daugiau nei 3 minutes iki kėlinuko galo padidino skirtumą iki rekordinio 39:51. Vis gi šis šaltas dušas padėjo atsitokėti šeimininkams ir daugiausia Š.Petraitis pastangomis dar iki kėlinuko pabaigos 10-0 atkarpa tirpdė skirtumą iki 49:51. Visos įdomybės prasidėjo ketvirtajame kėlinyje, kai likus žaisti 7 minutes įsisiautėjęs Š.Petraitis dvitaškiu persvėrė rezultatą Vilmista komandos naudai ir po ilgo laiko besivejant varžovus jie pagaliau vėl buvo priekyje. Permainingos minutės tęsėsi iki pat priešpaskutinės minutės, kai švieslentėje degė keturi šešetai 66:66. Vis gi sėkmė nusišypsojo Vilmista komandos pusei, jie užtikrinčiau sužaidę pabaigą šventė sunkią pergalę 74:68.

Vilmista komandos kapitonas kalbėjo: – žaidėme atsipalaidavę, pritingėjome gintis ko pasekoje varžovai primėtė tritaškių. Paskui jau teko rodyt charakterį, padidint spaudimą ir bandyt laimėt. Kai jie pajautė žaidimą buvo nelengva, bet mūsų charakteris šįkart nugalėjo. Varžovai nustebino snaiperiškais sugebėjimais, bet mūsų komandinis žaidimas mums padėjo.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2018 sausio 21 d., 16:48 val.
varzybos 20.30 ir 20.40 toi pacioj salei idomu kaip spes suzaisti per 10 minuciu:D
„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vilmista“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Vilmista“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:50 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)