Restauratoriai & Hausa vs Padangynas.lt (105:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 567

Pirmadienį, sausio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Restauratoriai & Hausa“ bei svečių „Padangynas.lt“. Pirmoje rungtynių pusėje komandų žaidimas bangavo – tai vieni, tai kiti sužaisdavo sėkmingesnę atkarpą. Visgi, antroje rungtynių pusėje šeimininkai sužaidė stabiliai gerai ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo žaisdamos itin greitą krepšinį. Pradžiai kiek geriau sekėsi svečių ekipai, tačiau vėliau įsišaudė šeimininkų tolimoji artilerija ir įgijo gan solidų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:19. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Restauratoriai & Hausa“, kurie netrukus įgijo dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet „Padangynas.lt“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir pradėjo vėl kvėpuoti varžovams į nugarą. Vėliau šeimininkai kantriai augino savo pranašumą, kol šis vėl pasiekė dviženklę ribą. Visgi, kėlinio pabaigoje, kelių minučių atkarpą užtikrintai laimėjo svečiai ir sugebėjo persverti rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:48.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie suaktyvino gynybą ir nevengė pabėgti į greitą puolimą. Taip pat nemažą dalį taškų jie pelnė taikliais tolimais metimais. Tuo tarpu svečių ekipa tik antroje kėlinio pusėje pradėjo užtikrinčiau jaustis puolime. Turėję 16-os taškų atsilikimą, „Padangynas.lt“ ekipa nepasimetė ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų Bet kėlinuką dviem dvitaškiais užbaigė „Restauratoriai & Hausa“ ir susigrąžino solidų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 79:66. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė vytis savo varžovus, bet čia pat gaudavo atsaką iš savo varžovų ir liko nieko nepešę. Likęs kėlinuko laikas buvo tik formalumas ir „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 105:88.

Vygintas Kalesnikas („Restauratoriai & Hausa“):
“Tritaškiai labai gerai sukrito. Neturėjom aukštų žaidėjų, tai stengėmės visi kovot dėl kamuolio ir visai neblogai pasisekė – laimėjom“.

,,Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Plastena' (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)