Vilmista vs Telia (85:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 07 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“

2020 vasario 07 d., Penktadienis, 22:46 val., peržiūros: 638

Penktadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Vilmista“ su svečiais – „Telia“ krepšininkais. Visą rungtynių laiką pirmavę šeimininkai užtikrintai iškovojo 9-ąją sezono pergalę.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 8:0, kurios metu visus taškus pelnė T.Raulušavičius. Likusią kėlinio dalį abi komandos pasikeitė keliais taikliais metimais, o taškų skirtumas po pirmųjų 10 minučių išliko tas pats – ​16:8.

Antrasis kėlinys taip pat priklausė „​Vilmistos“​ krepšininkams. Puikiai sužaista atkarpa 12:0 padėjo pasiekti net 18 taškų atotrūkį nuo varžovų. „​Telia“​ krepšininkams neturint atsarginių žaidėjų sunkiai sekėsi rinkti taškus ir stabdyti varžovus. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – ​42:25.

Antrojoje rungtynių dalyje ir svečiams pagaliau atsirišo varžovų krepšys. Viso trečiojo ketvirčio metu „​Telia“​ įšovė net 6 tolimus šūvius ir jų pagalba sumažino savo atsilikimą iki vienženklio. Prieš lemiamą kėlinį daug žadantis rezultatas – ​58:50.

Paskutiniojo rungtynių ketvirčio pradžia buvo itin įtempta. A. Pocevičiaus („​Telia“​) tritaškis sumažino skirtumą tarp komandų iki vos 6 taškų ir tai buvo gan rimtas signalas „​Vilmistos“​ krepšininkams. Būtent šis metimas juos pažadino ir paskatino sukilti lemiamam spurtui. Net 13 taškų, kuriuos aikštės šeimininkai pelnė be atsako, išaiškino šio vakaro nugalėtoją. Rungtynės baigėsi „​Vilmistos“​ pergale rezultatu – ​85:67.

„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)