Freda vs Marex Boats (85:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Užtenka mažumos, pergalei pasiekti ‒ „Freda“

2022 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 412

Lapkričio 28 dieną, Pirmadienį, Jachtklubo krepšinio salėje, susitiko salės šeimininkai komanda "Freda" bei svečių komanda "Marex boats"

Pirmasis kėlinys buvo gan ramus bei menkai rezultatyvus. Pirmuosius rungtynių taškus tik po trijų minučių pelnė "Fredos" komanda. Kėlinio viduryje, abi komandos turėjo lygų taškų skaičių, tačiau kad ir kaip negausiai susirinkusi "Fredos" komanda pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatu 9:20.

Antrojo kėlinio metu tendencija išliko panaši. Skirtumas tarp komandų tiek didėjo, tiek mažėjo, tačiau priekyje vis išliko komanda "Freda" ir rezultatu 28:45 užbaigė pirmąją rungtynių pusę.

Po ilgosios pertraukos kiek susiėmė "Marex boats" komanda ir siekė sumažinti atotrūkį. Pirmomis kėlinio minutėmis jiems gan gerai sekėsi vykdyti tokią misiją, tačiau "Freda" atsakė jiems tuo pačiu ir iki kėlinio pabaigos išlaikė gan tvirtą taškų skirtumą, atsiplėšę 20-ia taškų.

Paskutinio kėlinio metu galima buvo manyti, jog tik šešiese žaidžiantys "Fredos" žaidėjai, bus pavargę ir tai bus proga "Marex boats" juos pasivyti. Bet visgi joks nuovargis jiems nepakišo kojos nebuvo ir sėkmingai "Freda" vis tolo ir tolo nuo savo priešininkų. Rezultatu 85:58 (20:9, 25:19, 19:16, 21:14) "Freda" iškovojo pergalę.

9 taškai

„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)„Rezma“ lengvai susitvarkė su lyderio anksti netekusia „Freda“ (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje tritaškiais prapliupusi „Plastena“ įveikė „Freda“ ekipą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)Imonių lygos D pogrupyje: išvargta „Vilmista“ pergalė prieš „Marex Boats“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:13 val.)Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:15 val.)Dar viena pergalę į Fredos sąskaitą (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)