Donelaičio vs Freda (75:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Įmonių lygoje ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Donelaičio“

2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 18:51 val., peržiūros: 273

Sekmadienį, vasario 5 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko 2 etapo Įmonės lygos C pogrupio varžybos tarp "Fredos" ir "Donelaičio".

Rungtynės prasidėjo geresniu "Donelaičio" pataikymu, o savo metimų nesusimetę "Fredos" krepšininkai atsilikinėjo rezultatu 20:14. Antrajame kėlinyje "Fredos" žaidimas žymiai pagerėjo ir rezultatas kardinaliai pasikeitė. Tačiau po minutes pertraukėlės žaidimas susilygino ir komandos žaidė taškas į tašką 41:40.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje "Freda" vėl spurtavo į priekį 7 taškų persvarą ir "Donelaičio" reikėjo minutės petraukėlės po kurios jie vėl sukontroliavo žaidimą ir rezultatas prieš paskutines 10 minučių buvo 59:56. Ketvirtajame kėlinyje daugiau jėgų pasiliko "Fredos" krepšininkai ir dviejų gynėjų M. Gailiūno ir A. Dabošinsko vedami iškovojo pergalę rezultatu 75:88 (20:14, 20:27, 16:18, 19:29).

10 atk. kam.

Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)Įmonių lygoje ‒ užtikrinta „Fredos“ pergalė (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)Įmonių lygoje ‒ į kitą etapą žengė „Donelaičio“. (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Įmonių lygoje ‒ lemiamas rungtynes išplėšusi „Donelaičio“ pergalė. (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:58 val.)Imonių lygos B pogrupyje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)