Freda vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (82:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Įmonių lygoje ‒ užtikrinta „Fredos“ pergalė

2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 22:07 val., peržiūros: 267

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Jachtklubo salėje įvyko 2 etapo Įmonių lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" bei svečių- "Fredos".

Pirmajame rungtynių kėlinyje "Freda" parodė uraganinį puolimą ir per kėlinį sumetė 28 taškus ir įgijo 10 taškų pranašumą – 28:18. Antrasis buvo sekmingesnis šeimininkams ir jie su J. Stanaičio pagalba sugrįžo į rungtynes. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 38:35.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo "Fredos" spurtu ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 11 taškų. Po minutės pertraukėlės "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" smeigė tritaškį, bet zoninis presingas ir taiklūs metimai išsaugojo "Fredos" pranašumą 60:48. Ketvirtajame vaizdas aikštelėje nesikeitė ir "Freda" iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 82:67 (28:18, 10:17, 22:13, 22:19).

Lukas Palivanas

Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)Įmonių lygoje ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Donelaičio“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 18:51 val.)Imonių lygos B pogrupyje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:55 val.)Įmonių lygoje ‒ lemiamas rungtynes išplėšusi „Donelaičio“ pergalė. (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:58 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Freda“ (2023 gegužės 09 d., antradienis, 22:46 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)