Kauno TPMC vs ICE (93:68)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą

2019 spalio 10 d., Ketvirtadienis, 20:17 val., peržiūros: 828

Ketvirtadienį Kauno TPMC sporto salėje įvvyko Kauno Mero taurės 2019 , didžiosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „KTPMC“ ir „ICE“.

Rungtynės prasidėjo D.Zdančiaus solo šou, kur „ICE“ nuo pirmųjų minučių įsiveržė į priekį. VIs dėlto, „KTPMC“ apšilo kojas ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką svečiai toliau kontroliavo rungtynes, kur išlaikė trijų taškų pranašumą ( 24:27). Antrame ketvirtyje „ICE“ pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje ir T.Jonkus buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėles ( 35:30). „KTPMC“ įjungė aukštesnę pavarą ir svečių klaidas versdavo lengvomis greitomis atakomis, kur prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranšumą – 49:37.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atkarpomis ir pranašumas nepakito ( 66:54). Lemiamame kėlinyje „KTPMC“ pademonstravo savo tikrąjį žaidimą, kur uraganiniu puolimu nušlavė varžovus ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 93:68 (24:27, 25:10, 17:17, 27:14)

„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)