Kauno TPMC vs Laipsniai (116:80)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 spalio 19 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą

2019 spalio 19 d., Šeštadienis, 16:34 val., peržiūros: 769

Spalio 19 dieną 12:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „Kauno Mero taurė 2019” turnyro komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Pusfinalyje susitikusios komandos neparodė didelės kovos ir į finalą žangė „Kauno TPMC“. Rungtynės baigėsi rezultatu 116:80 (28:19, 27:17, 24:22, 37:22).

Nuo rungtynių pradžios šeimininkai pasižymėjo užtikrintumu abiejose aikštelės pusėse. Puolime puikiai matė vienas kitą ir puikiai pataikė tolimus metimus. Gynyboje stengėsi nepervargti, bet laisvų metimų varžovams neleido išmesti. Po primo kėlinio pirmauja „Kauno TPMC“ rezultatu 28:19. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelė liko panašus. Šeimininkai toliau užtikrintai rinko taškus, o „Laipsniai“ nepasidavė ir stengėsi kuo mažiau atsilikti nuo varžovų. Tačiau anrtrajį kėlinį svečiai pralošę taip pat 10 taškų skirtumu, po dviejų kėlinių jau atsilikinėjo 19 taškų skirtumu (55:36).

Trečiajame kėlinyje „Laipsniai“ komandai šiek tiek pavyko pristabdyti varžovus ir kėlinį sužaisti beveik lygiomis (24:22), tačiau žengiant į paskutinį ketvirtį skirtumas išliko gan didelis. 79:58 pirmavo „Kauno TPMC“. Paskutiniame kėlinyje svečiams nepavyko rimčiau pasipriešinti. „Kauno TPMC“ suvertė į varžovų krepšį 37 taškus ir šventė pergalę rezultatu 116:80.

“Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: „Tikėjomės tokio rezultato, keliaujame toliau ruoštis finalui.“

„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)