Panemunė vs Sporto manija (98:127)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 20 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Panemunės“ ekipą

2016 gegužės 20 d., Penktadienis, 22:15 val., peržiūros: 1033

Penktadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė “Panemunė“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo „Panemunė“ 5:0, tačiau šeimininkai pradėjo klysti ir „Sporto manija“ tuo pasinaudojo bei spurtavo 12:0 atkarpa ( 5:12). „Panemunė“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę, kad sustyguoti žaidimą. Po minutės pertraukėlės „Sporto manija“ toliau išlaikė aukštą tempą ir greitomis atakomis didino pranašumą. Besibaigiant kėlinukui „Panemunė“ smeigė du tritaškius metimus ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 22:25.

Antrajame ketvirtyje „Sporto manija“ vėl įjungė aukštesnę pavarą, o varžovai strigo kietoje gynybje ir pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 28:45). „Panemunei“ pavyko atsitiesti, kur atsakė atkarpa 5:0, tačiau varžovai greitai atsakė į spurtą ( 39:53). Likus žaisti apie dvi minutes aikštelės šeimininkai surengė atkarpą 9:0 ir skirtumą sumažino iki 5 taškų (50:55). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – 53:58.

Antroje rungtynių pusėje „Sporto manija“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0, tačiau šeimininkai sugebėjo surengti spurtą , kur greitomis atakomis sugebėjo išlyginti rezultatą (67:67). Vis dėlto, svečiai greitai atstatė savo žaidimą į vežes, kur laimėjo atkarpą 11:0 ir atstatė turėtą pranašumą ( 67:78). Ketvirčio pabaigoje „Panemunė“ dar bandė kilti į spurtą, bet „Sporto manija“ iškart atsakydavo į šeimininkus atakas ir svečiai išlaikė dviženklį pranašumą – 74:87.

Ketvirtą kėlinuką „Sporto manija“ pradėjo tritaškiais metimais, kur smeigė vieną po kito ( 78:98). Rokas Ūzas dėjimu pelnė savo komandai šimtąjį tašką. Svečiai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka tik didino pranašumą ( 84:113). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 98;127.

„Sporto manija“ po laimėtų rungtynių užsitikrino pirmąją vietą pogrupyje, o „Panemunės“ ekipai teks pakovoti dėl išlikimo.

Panemunė: Arūnas Rimas – 20 tšk., Matas Lisajevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Žalgevičius – 17 tšk., Šarūnas Vingelis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Kurtinaitis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Stankevičius – 13 tšk.

Sporto manija: Rokas Ūzas – 34 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Deividas Pogužinskas – 34 tšk., Ernestas Serkevičius – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Andrius Šukys – 15 tšk., Artūrs Pelšs – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Žaunieriūnas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Sporto manija“ perlipo BC „Rezervo“ barjerą (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto Manija“ pranoko charakterį rodžiusį BC „Rezervą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Kauno Autobusus“ savo šešėlyje laikiusi „Sporto Manija“ susižėrė ir „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės auksą (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:34 val.)Daug prakaito išliejusi „Panemunė“ paliko BC „Rezervą“ už apdovanojimų pakylos (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:29 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:37 val.)„Panemunė“ užtikrintai įveikė „Kauno SRC“ ekipą (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:25 val.)Visas rungtynes užnugaryje „Sporto Maniją“ laikę „Kauno SRC“ krepšininkai reabilitavosi po pirmojo prisvilusio blyno (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Panemunė“ išliejo daug prakaito kovoje su BC „Rezervu“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 19:02 val.)