Sporto manija vs Sporto spalvos (48:31)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale

2016 gegužės 25 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 1315

Trečiadienį, gegužės 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių „Sporto spalvų“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame kėlinuke tritaškiais metimais varžovus skandinę aikštės šeimininkai įgijo solidesnį pranašumą. Tik pasibaigus antram kėlinukui technine pražanga buvo nubaustas „Sporto spalvų“ lyderis A. Lencevičius, kuris ir toliau demonstravo itin agresyvų elgesį teisėjo atžvilgiu ir susilaukė antrosios techninės pražangos, ko pasekoje buvo priverstas palikti aikštę. Paskui savo lyderį išėjusiai visai „Sporto spalvų“ komandai buvo įskaitytas pralaimėjimas paliekant tuo metu buvusį rezultatą. 48:31 (24:20, 24:11, 0:0, 0:0).

Rungtynes kiek geriau pradėję svečių žaidėjai, daugiausiai Ž. Krupskio pastangomis, įgijo nedidelį atotrūkį, tačiau čia pat savo komandos taškų sąskaitą tolimu metimu atidaręs D.Gudeliauskas sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau „Sporto spalvos“ ir vėl kiek atitrūko, tačiau ilgai netrukus spurtą 9:0 surengusi „Sporto manija“ persvėrė rezultatą savo naudai. Įpusėjus ketvirčiui du tolimus metimus pataikęs D.Gudeliauskas dar labiau atitolino savo komandą. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę Ž. Krupskio ir A. Lencevičiaus vedini svečiai sugebėjo skirtumą tarp komandų sumažinti iki minimumo, bet paskutinę sekundę iš toli pasižymėjęs V.Stankevičius padidino „Sporto manijos“ atotrūkį iki keturių taškų. 24:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas ir vėl išsilygino ir komandą į priekį tempęs A.Lencevičius kiek sušvelnino savo ekipos deficitą, tačiau čia pat dar penkis taškus iš eilės surinkęs V.Stankevičius padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Kiek vėliau abiejų ekipų snaiperiai dar apsikeitė taikliais tolimais šūviai, po kurių sekė serija netaiklių Ž. Krupskio baudų metimų serija, kuria pasinaudoję aikštės šeimininkai per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios surengė spurtą 10:0, ko pasekoje „Sporto manijos“ pranašumas šoktelėjo iki septyniolikos taškų. 48:31.

Vos tik pasibaigus antrajam kėlinukui itin aktyviai nepasitenkinimą reiškęs A.Lencevičius susilaukė techninės pražangos už kamuolio metimą į teisėją. Nepaisant nuobaudos ir toliau agresyvų elgesį teisėjo atžvilgiu tęsęs A.Lencevičius buvo nubaustas dar viena technine pražanga, po kurios buvo priverstas palikti aikštelę. Paskui lyderį išėjusi ir visa komanda atvėrė „Sporto manijai“ tiesiausią kelią į finalą, nes dėl „Sporto spalvų“ išėjimo rungtynės buvo nutrauktos ir paliktas tuo metu buvęs rezultatą, liudijantis „Sporto manijos“ pergalę rezultatu 48:31.

Finale „Sporto manija“ ginklus surems su „DNC“ ir Advokatų kontoros „Konsus“ poros nugalėtoju.

„Sporto manija“: Donatas Gudeliauskas – 17 tšk., Vaidotas Stankevičius – 8 tšk., Rytis Vainikevičius – 5 tšk.

„Sporto spalvos“: Žygimantas Krupskis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Artūras Lencevičius – 12 tšk., Arnoldas Rupeika – 3 tšk.

„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sporto Spalvos“ eliminavo dantis rodžiusią „A Komandą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 23:13 val.)Emocijoms nepasidavusi „Sporto manija“ pasiekė auksinę pergalę (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)Įtemptame trileryje „Sporto spalvos“ pačioje pabaigoje pagriebė kelialapį į pusfinalį (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Agentus“ nesuspėjo paskui „Sporto Maniją“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Sporto manija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:09 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Permainingoje kovoje kelią į pusfinalį prasiskynė „Sporto Manija“ (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)