Medvėgalis vs SD Ranga (76:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 15:38 val., peržiūros: 827

Sekmadienį, gegužės 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, turnyro rungtynės tarp C pogrupio komandų – nominalių aikštelės šeimininkų „Medvėgalis” bei svečių „SD Ranga“. Apylygė kova tarp komandų vyko tik pirmajame kėlinyje. Vėliau aikštelės šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir turėjo įgiję jau septynių taškų pranašumą. Vėliau „SD Ranga“ ekipai pavyko priartėti prie savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką komandos ir toliau dažniau mėtė tritaškius, o „Medvėgaliui“ pavyko išlaikyti minimalų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:19. Antrajame kėlinyje komandos jau mažiau rėmėsi tolimais metimais ir kėlinuko pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet jų puolimas sustojo, pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai ir jau skaičiavo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje „SD Ranga“ vis bandė kirpti savo atsilikimą, tačiau į kiekvieną jų sėkmingą ataką, tuo pačiu atsakydavo ir „Medvėgalis“. Kėlinukui einant į pabaigą, svečiams pavyko kiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:48. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Skirtumas tarp komandų buvo ištirpęs iki šešių taškų, tačiau tuomet „Medvėgalis“ pelnė septynis taškus be atsako ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą į savo rankas. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Medvėgalis“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 76:62.

Paulius Irtmonas („Medvėgalis“):
“Atkovoti kamuoliai ir greitas puolimas nulėmė pergalę. Daug lengvų taškų pelnėm iš po krepšio. Varžovai gynėsi vienas prieš vieną, nemažai sužaidėm situacijų du prieš du. Taip pat neblogai tritaškius pataikėm ir tiek“.

„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 08 d., antradienis, 21:49 val.)„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59) (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)