„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)832,67
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)651,20
3Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)531,67
5Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)541,25
6Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
7Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)551,00
8Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)541,25
9Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)551,00
10Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
11Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
12Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
13Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)441,00
14Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)431,33
15Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
16Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
17Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
18Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)422,00
19Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)431,33
20Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00
21Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)450,80
22Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
23Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
24Raimondas Savulis (T.A.D., C lyga)431,33
25Edgaras Baukys (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)431,33

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
3Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
4Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2646,50
5Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
6Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
7Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
8Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
9Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
10Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
11Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2237,33
12Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2254,40
13Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2254,40
14Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)2145,25
15Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
16Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
17Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2163,50
18Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2036,67
19Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2072,86
20Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
21Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)1944,75
22Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)1944,75
23Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1953,80
24Rokas Kondratavičius (BC „Game On“, C lyga)1953,80
25Tomas Baumila (Omega, Kauno Mero taurė 2019)1972,71

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)221,00
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
3Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
4Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)5
5Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
6Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
7Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3 (56 min.)3
8Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3 (43 min.)3
9Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
10Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
11Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
12Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3 (35 min.)3
13Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
14Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
15Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)4
16Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)3 (24 min.)3
17Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
18Giedrius Mateliūnas (Alaina, Įmonių lyga)3 (22 min.)4
19Karolis Astrauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (21 min.)3
20Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)7
21Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3 (19 min.)6
22Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)3 (12 min.)4
23Robertas Trepočka (Lemora & Minaltra & Deirama, Įmonių lyga)2 (64 min.)3
24Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2 (53 min.)4
25Donatas Greivys (Tiki & ITAB, Įmonių lyga)2 (51 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu