Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Košmaras (60:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 20:37 val., peržiūros: 966

Antradienį A.Sabono KC sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės 2018 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko A.Sabonio KC 2000 II -"Beko" ir svečių teisėmis atvykę "Košmaras".
Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Košmaras" , tačiau po dviejų minučių buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, nes tiek puolimas, tiek gynyba subyrėjo. Saboniukams pavyko persverti rezultatą į savas rankas, bet svečiai užpuolė keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 12:15). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau A.Sabonio KC 2000 II -"Beko" aštriais prasiveržimais draskė varžovų gynyba ir diktavo savo žaidimo sąlygas – 29:28.
Po ilgosios pertraukos saboniukai įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė 7 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės D.Labašauskas neatlaikė įtampos, kur buvo nubaustas technine pražanga,o "Košmaras" toliau pyko ir su kiekviena minute mažino skirtumą (44:43). Ketvirtame kėlinyje A.Sabonio KC 2000 II -"Beko" toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, o svečiams niekaip nepavyko persverti rezultato ( 53:45). "Košmaras" lipo varžovams ant kulnų ( 55:54). Likus žaisti dvi minutes saboniukai smeigė du tolimus, kurie užtikrino pergalę po atkaklios kovos, rezultatu – 60:57 (12:15, 17:13, 15:15, 16:14)

Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)