BC „Straight“ vs Laipsniai (94:55)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 838

Trečiadienį, spalio 10 dieną, KTPMC sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, tarp D pogrupio komandų – vietos BC „Straight“ bei svečių „Laipsniai“. Svečių ekipa savo varžovams deramai priešinosi beveik du ketvirčius, o paskui sugriuvo per trečiąjį ir patyrė triuškinančią nesėkmę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie palaikė aukštą žaidimo tempą ir spurtavo 11:0. Tuo tarpu jų varžovai šaudė tuščiais šoviniais ir tik įpusėjus kėliniui, pradėjo vytis savo varžovus. Vėliau skirtumas tarp komandų pradėjo ženkliai tirpti ir svečiai grįžo į kovą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:18. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet kėlinukui perlipus į antrąją pusę, geresnę atkarpą sužaidė BC „Straight“ ekipa ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandų pajėgumas puolime vėl išsilygino ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:35.

Trečiojo kėlinio metu, vos penkiese susirinkę „Laipsniai“, jau atrodė pavargę ir savo varžovams leido nemažą dalį taškų pelnyti greitose atakose arba per daug nesistengdami gynyboje. Greitai skirtumas tarp komandų perkopė ir 20-ies taškų ribą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 74:44. Lemiamas rungtynių kėlinukas teliko tik formalumas ir BC „Straight“ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 94:55.

Raimondas Viskantas (BC „Straight“):
“Buvo labai neįdomu. Ko gero geriau išvis nežaisti, nei žaisti tokias rungtynes. Mes savo padarėm – atėjom, sužaidėm ir laimėjom“.

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)KM „Žalgiris“ po įtempto pratęsimo trilerio palaužė savo varžovus (2018 rugsėjo 25 d., antradienis, 01:40 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)