„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL II lygos reitingas (III savaitė)2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 17:18 val.; peržiūros: 382

NaujienaKomentarai

10. Robotukų armija (2-2)

Praėjusią savaitę, Robotukų armija nugalėjo du grupės autsaiderius ir atsigriebė už nesėkmingą startą. Komandos puolimas kol kas skurdus, tačiau pergalės buvo pasiektos be K.Meiliūno (21 PPG).

9. AŽYTĖNAI (2-2)

Priešingai nei Robotukai, Ažytėnai sumenko nuo (2-0) iki (2-2). Pralaimėtas rungtynes Game On, sąlygojo prastas puolimas. Nors Cimermanas ir Šiušė traukė ekipos puolimą į priekį, tačiau pritrūko didesnio kitų žaidėjų indėlio.

8. PIKENPOKAS (2-1)

Sutraiškyta, vegetuojanti GZP-2 ekipa, leidžia Pikenpokui atsigauti po triuškinamos nesėkmės Alta Transportui ir turėti teigiamą pergalių santykį. Stipri Pikenpoko gynėjų linija leidžia galvoti apie trečią vietą grupėje, o šansus dar labiau sustiprintų pergalė prieš Žaibą.

7. ICE (2-1)

Ice sezono pradžios tvarkaraštis buvo vienas sunkesnių ir turėti (2-1) santykį po mačų su Žalgiriu ir Skroblais yra geras pasiekimas. Nors Skroblams buvo pralaimėta, tačiau po atkaklios kovos ir viskas kol kas šviečiasi neblogai.

6. OLIMPAS (3-1)

Olimpas savo pirmąją nesėkmę patyrė mače su stebinančiais gerąja prasme Klausučiais (80:74). Būtent prastas pataikymas ir kelių svarbių žaidėjų nebuvimas, lėmė pirmąją sezono nesėkmę.

5. Kautech -2 (2-0)

Nepralaimėjusių komandų grupę pradeda Kautech-2. Daug geriau nei reprezentacinė Kautech komanda, sezoną pradėjusi dublerinė ekipa, susidorojo su Valpainiais ir pasiekė antrą sezono pergalę.

4. KSM-93 (2-0)

Be didesnių vargų, žygiuoja ir KSM-93, šią savaitę sutvarkiusi Kauno Rami. Lukošenkinas ir kompanija atrodo ir ši sezoną be didesnio vargo turėtų praeiti grupių etapus.

3. KLAUSUČIAI (3-0)

Be ypatingų lyderių žaidžiantys Klausučiai ir toliau skina pergales. Nugalėta iki tol nepralaimėjusi Olimpo kompanija, dar labiau sutvirtino Klausučių žygį. A pogrupis turi akivaizdžius lyderius po trijų turų ir visdar dvi nepralaimėjusias komandas.

2. ARKO (3-0)

66 naudingumo balus užfiksavęs Kačiušis, nustatė šio sezono naudingumo rekordą. Varžovas nebuvo pats įspūdingiausias, tačiau tokie mačai gali suteikti daugiau pasitikėjimo.

1. Skroblų alėja (3-0)

Jei kalbėjome, kad Ice tvarkaraštis buvo sunkoka, tai Skroblų alėjos buvo dar sudėtingesnis. Šią savaitę nugalėti Ice leidžia įsitvirtinti lentelės viršuje, o J.Špoko atvykimas, daro Skroblus dar solidesnius.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu