KKL Įmonių lygos reitingas (X)2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 19:56 val.; peržiūros: 1644

NaujienaKomentarai

1. Donelaičio (8-2)
Antrą savaitę neturi visos sudėties, tačiau šįkart, gynybos dėka, pergalę pavyko ištraukti. A.Rožė buvo rezultatyviausias su 18 taškų, o Julius Kalnietis užfiksavo solidų dvigubą dublį.

2. Freda (8-2)
Atrodo „Freda“, matydama problemas gynėjų linijoje, prisišaukė M.Gailiūną, kuris savo vertę įrodė, jau pirmame mače. 34 jo naudingumo balai, padėjo pasiekti pergalę prieš SDG.

3. Lemora (8-2)
Tris kėlinius miegojusi Lemora, pabudo ketvirtame kėlinyje, kurį laimėjo (14:27) ir sutvarkė „Kelių priežiūrą“, kuri vėl kėsinosi į gerą rezultatą. Bene ilgiausią pergalių seriją fiksuojanti komanda, jau šįvakar (pirmadienį) žais su tiesioginiu konkurentu „Freda“.

4. Remza (8-2)
Remza nesugebėjo susitvarkyti su Hidraulinėmis sistemomis ir patyrė antrąją nesėkmę. Išbarstytas taškas, vėliau gali atsiliepti, kadangi Įmonių lygos viršuje darosi ypatingai karšta.

5. Hidraulinės sistemos (7-3)
Lyderių persekiotojų grupę sudaro trys komandos, o antrą ilgiausią pergalių seriją (6) fiksuojanti „HS“, sudorojo ne ką kitą, o „Remzą“.

6. Plastena (7-3)
Vienas pralaimėjimas bloškia Plastena į apatinę reitingo dalį. Plastena galėjo pasinaudoti tuo, kad Donelaitis turėjo savo problemų, tačiau pati žaisdama be savojo „Hassano Martino“, nerado kelių prie „Donelaičio“ krepšio ir tesumętusi 64 taškus, patyrė pralaimėjimą.

7. Kelių priežiūra (7-3)
Kelių priežiūros sėkminga serija buvo iššvaistyta per vieną kėlinį. Atrodė, jog „KP“ galėjo iškovoti penktą pergalę paeiliui, tačiau tragiška gynyba prieš „Lemorą“ ketvirtame kėlinyje, palaidojo tokias galimybes.

8. Steel Service (6-3)
Nežaidė.

9. MANVESTA (5-4)
Nežaidė.

10. SDG (5-5)
SDG 32 taškais nusileido vienai geriausių „Įmonių“ lygos komandų ir iš to galima spręsti, jog šioje grupėje, šios komandos lubos, greičiausiai yra aštunta viena. Šią savaitę laukia „Plastenos“ barjeras, kuris bus ne ką žemesnis, nei „Fredos“.