„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Aivaras Paukštė: apie meilę krepšiniui, debiutą KKL, sėkmingą „Coca Colos“ startą, įsimintiniausius dėjimus ir skirtumus tarp Kauno ir Vilniaus mėgėjų lygų 2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 12:06 val.; peržiūros: 961

NaujienaKomentarai

Vos šešerių metų tėčio dėka su krepšiniu susipažinęs Aivaras Paukštė šiais metais pradėjo studijuoti Lietuvos sporto universitete ir persikraustė gyventi į Kauną. 20-metis krepšininkas prisijungė prie „Coca Cola“ komandos, debiutavo KKL „Įmonių“ lygoje ir laisvu metu dirba sekretoriate kitų rungtynių metu.

Rankinis, meilė krepšiniui ir laisvalaikis

A.Paukštė net dvejus metus lankė rankinį, tačiau vaikiną labiau sužavėjo krepšinis, kuris jį lydi iki šių dienų. „Tuo metu, kai dar nelankiau krepšinio mokyklos, išbandžiau rankinį. Visgi prieš ir po treniruočių lauke žaisdavau krepšinį. Supratau, kad ši sporto šaka nėra man skirta ir pasirinkau krepšinį“,- savo istoriją pasakojo vaikinas.

20-ies metų sportininkas pripažino, jog jį labiausiai krepšinis žavi savo suteikiamos emocijomis. „Labai myliu šį žaidimą, nes jis suteikia dideles emocijas. Čia kiekvienas taškas yra labai svarbus. Visi žmonės, fanai ploja, visada palaiko. Domėjausi futbolu, tačiau tas pelnomo įvarčio laukimas trunka per ilgai“,- teigė vilnietis.

Pasak A.Paukštės, su antra religija Lietuvoje lyginamas krepšinis skatina kartas tęsti tradiciją. „Krepšinį žaidė mano tėtis, draugai ir jų artimieji. Užaugau kartu su tais, su kuriais lankėme krepšinio mokyklą. Smagu, jog turime bendraminčių, nuolat kalbamės šia tema, tai yra neatsiejama tiek mano, tiek draugų gyvenimo dalis“,- kalbėjo sportininkas.

Debiutas KKL, Kauno ir Vilniaus krepšinio mėgėjų lygų panašumai bei skirtumai

Prie „Coca Cola“ komandos prisijungęs A.Paukštė debiutavo KKL „Įmonių“ lygoje. „Mane atvedė į Kauną daug susiklosčiusių aplinkybių. Kolega Simas Lepinaitis, su kuriuo kartu žaidėme ir dirbome Vilniuje, pasiūlė prisijungti prie ekipos, sutikau“,- atskleidė sportininkas.

Vilnietis negailėjo liaupsių KKL dėl puikaus organizuotumo ir aukšto krepšinio lygio. „Net ir su nusiteikimu žaisdami prieš autsaiderius, išlieka aukštas lygis. Silpnesnio pajėgumo komandos meta iššūkį, reikia kovoti prieš kitus, nes kitaip gali pralaimėti“,- teigė A.Paukštė.

A.Paukštė pripažino, jog Vilniaus ir Kauno krepšinio mėgėjų lygos turi tiek panašumų, tiek skirtumų. „KKL C lyga man labai primena VKL trečiąjį divizioną. Man patinka, jog čia kaip ir sostinėje visi yra atsidavę krepšiniui. Vilnius yra didesnis miestas, todėl ten varžosi daugiau komandų“,- savo įžvalgomis dalijosi sportininkas.

Sėkmingas „Coca Cola“ komandos startas ir asmeninis pasirodymas

„Coca Cola“ sėkmingai startavo „Įmonių“ lygoje – iškovojo 5 pergales ir patyrė 1 nesėkmę bei rikiuojasi antroje C pogrupio vietoje. „Mes visi labai mylime šį žaidimą. Prieš kiekvienas rungtynes sakome, jog nėra svarbu, prieš ką žaidžiame, neskirstome lyderių, nesidomime per labiausiai statistika, neanalizuojame. Turime žaisti tiek prieš stipriausią, tiek silpniausią lygos komandą. Visada stengiamės, kartais pasiseka, kartais ne. Mūsų komandos nusiteikimas visada yra vienodas – turime ateiti ir laimėti rungtynes“,- teigė sportininkas.

„Coca Cola“ šiame sezone 69:93 nusileido „Remza“ krepšininkams. Visgi A.Paukštė pripažino, jog komandai labiausiai pritrūko taiklumo ir koncentracijos. „Nepataikėme savų metimų, trūko susikaupimo. Atrodė, jog išpildome derinius, gerai judėjo kamuolys žaidžiant puolime, tačiau nepavyko sėkmingai užbaigti atakų. Tuo tarpu varžovai puikiai pataiko rungtyniaudami namų salėje“,- priežastis įvardijo krepšininkas.

A.Paukštė puikiai jaučiasi naujoje komandoje. „Turime labai puikų kolektyvą. Mane visi iš karto labai šiltai priėmė. Atvykęs į pirmas rungtynes jaučiausi taip lyg būčiau čia žaidęs jau vieną ar du sezonus. Nesijaučia, jog šioje ekipoje esu naujokas“,- teigė vilnietis.

Po 10 taškų vidutiniškai per rungtynes renkantis A.Paukštė tikisi sezono eigoje pagerinti savo žaidimą. „Manęs toks rezultatas netenkina, žinau, kad galiu žaisti geriau. Esu mesti mėgstantis žaidėjas, gal trūksta charakterio, tačiau manau, kad viskas susitvarkys. Mano stiprioji pusė, jog labai aukštai galiu pašokti, įdėti, taip pat turiu taiklią ranką“,- atskleidė krepšininkas.

Įsimintiniausi karjeros dėjimai ir darbas KKL sekretoriate

A.Paukštė pripažino, jog karjeros metu įsiminė net du atlikti dėjimai lemiamomis rungtynių akimirkomis. „Esu atlikęs svarbų dėjimą, kai žaidžiau moksleivių krepšinio lygoje. Tai padariau likus žaisti 3 ar 4 minutėms, tačiau jis buvo labai svarbus psichologiškai, nes tuo metu švieslentėje degė apylygis rezultatas. Antrą kartą įsiminė epizodas, kai įdėjau kamuolį likus žaisti 30 sekundžių rungtyniaudamas Vilniuje. Tada išbėgau į greitą ataką ir dėjimu užbaigiau rungtynes“,- prisiminimais dalijosi sportininkas.

20-metis krepšininkas ne tik rungtyniauja KKL, bet ir kitų rungtynių metu dirba sekretoriate. „Įsilieti į šią veiklą paskatino meilė krepšiniui. Nesvarbu, ar žaidžiu, tačiau visada noriu būti šalia šios sporto šakos. Man smagu dirbti sekretoriate, stebėti, kaip kiti žmonės rungtyniauja, atsiduoda šiam žaidimui“,- teigė A.Paukštė.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu