„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame dalyvauti „TOPsport Ghetto King 1x1“ 2022-2023 metų sezono krepšinio turnyre!2022 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 13:03 val.; peržiūros: 350

NaujienaKomentarai

Kviečiame dalyvauti jau penktąjame TOPsport „Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyre ir laimėti kelionę į užsienį pas vieną iš Lietuvos rinktinės krepšininkų! O koks tai bus krepšininkas, dar tebūnie lieka paslaptimi. Po priverstinės pandeminės 2021-2022 metų sezono vienerių metų pertraukos, šiemet nuspręsta toliau tęsti šį unikalų krepšinio projektą.

Nugalėtojas turėsi progą stebėti krepšininko atstovaujamos komandos rungtynes ir pavakarieniauti su juo pačiu!

Pirmąjį turnyrą laimėjo, tada dar mažai kam žinomas, o šiuo metu jau spėjęs išgarsėti sporto žurnalistas, TV3 Sport Eurolygos ir kitų krepšinio rungtynių komentatorius Jonas Lekšas, jis keliavo pas tuo metų Milano klube žaidusį Mantą Kalnietį. Antrojo sezono nugalėtoju tapo Mantas Stankevičius, jis keliavo pas tuo metų Atėnų Panathinaikos klube žaidusį Luką Lekavičių, Trečiąjame sezone nugalėtojų laurus nuskynė Matas Kabašinskas, jis taip pat svečiavosi pas Luką Lekavičių Atėnuose, na o ketvirtojo sezono nugalėtu tapo Tadas Žutautas, kuris tuo metu dėl pandeminės situacijos dar nespėjo pasinaudoti savo laimėta kelione ir turės progą ją išnaudoti šiame sezone.

Šių metų TOPsport „Ghetto King“ 1x1 nugalėtojas turės ne ką mažiau įspūdingą kelionę.

Daugumos krepšinis žaidžiamas komandiškai, tačiau labai svarbu būti stipriu individualiai, ir dalyvis turės puikią galimybę įrodyti kad yra pats geriausias iš visų varžovų. Dalyviui tereikia užpildyti anketą ir laukti burtų traukimo rezultatų. Beje burtai bus traukiami, žaidėjus pagal meistriškumą suskirstant į dvi grupes, taip išvengiant panašaus pajėgumo žaidėjų „susidūrimo“ pirmame atkrintamųjų etape. Varžybas planuojama vykdyti dviejų minusų sistema kad išvengti netikėtų rezultatų ir kad nugalėtų ištiesų pats geriausias krepšininkas. Ši sistema unikali tuo, kad dalyvis, netgi vieną kartą pralošęs, vistiek turės dar antrą šansą pasiekti finalą.

Taigi viskas priklauso tik nuo tavęs paties, įrodyk sau ir kitiems kad tu TAI GALI!

Norintys dalyvauti atsiųskite savo duomenis (Vardas, Pavardė, Gimimo data, telefono numeris)

email: info@kkl.lt.
tel. +370 676 96000

NUOSTATAI

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu