Vasaros sporto žaidynių „Bikėnai Mindūnuose -2022“ čempionai „Simple“ komanda2022 liepos 25 d., Pirmadienis, 14:01 val.; peržiūros: 1012

NaujienaKomentarai

Mindūnų kempinge praūžė jau 17-osios vasaros sporto žaidynės „Bikėnai Mindūnuose – 2022“. Šiemet žaidynės iš įprastos iki šiol vietos Bikėnų persikėlė į Mindūnų kempingą, ir nors dalyvavo tik trys „senbuvės“ komandos „Simple“, „Dainava“ ir KKL, tai nesutrukdė įvykti puikiai sporto šventei.

Pirmoje krepšinio rungtyje, kuri šį kartą vyko ne ant žolės, bet ant guminės dangos aikštelės, buvo vistiek žaidžiama su amerikietiško futbolo kamuoliu ir tik perdavimais. Pirmąją vietą iškovojo „Simple“ komanda, antri liko „Dainava“, o bronzą iškovojo „KKL“ komanda.

Antroje snaiperių rungtis buvo itin atkakli, kadangi po trijų turų aukščiausią vietą nulėmė tik vienas tritaškis metimas. Pirmąją vietą su 273 taškais iškovojo „Simple“ antri su 270 taškais liko KKL ir trečiąją vietą su 250 taškais tenkinosi „Dainavos“ snaiperiai.

Pirmosios dienos paskutiniame tinklinio turnyre pirmąją vietą laimėjo „Dainava“, antri liko KKL komanda ir trečiąją vietą iškovojo „Simple“.

Sekančią dieną toliau tęsėsi sporto šventė. Puikioje futbolo aikštelėje geriausiai sekėsi „Simple“ futbolininkams, po jų sekė „Dainava“ ir treti liko KKL.

Plaukimo su baidare rungtyje aplink Baltųjų Lakajų ežere esančią salą greičiausi buvo „Simple“ plaukikai, antri „Dainava“ o treti liko KKL. Ši rungtis skirtingai nei Bikėnuose pasižymėjo labai sudėtingu plaukimu ir ištverme, nes dalyviams reikėjo maždaug 5 minutes intensyviai irkluoti.

Na ir žaidynių naujovė, buvo įtrauktos dvi individualios rungtys, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys.

Žiedų mėtymo rungtyje taikliausias buvo KKL atstovas Irmantas, jis taip pat iškovojo papildomai taškai KKL komandai bendroje įskaitoje, na o kitoje „Petankės“ rungtyje geriausiai sekėsi „Dainavos“ atstovei Gintarei.

Taigi galutinėje žaidynių lentelėje viršuje įsitaisė ir visų žaidynių nugalėtojų taurę į viršų kėlė po kelių metų pertraukos „Simple“ kolektyvas. Antrąją žaidynių vietą iškovojo „Dainavos“ komanda, trečiąją vietą laimėjo KKL.

Komandos puikiai praleido laiką ir atsisveikino iki kitų metų žaidynių „Bikėnai – 2023“. O kur vyks žaidynės viską parodys laikas.