„C“ lygos reitingas (II)2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 10:04 val.; peržiūros: 2212

NaujienaKomentarai

1.

ALTA TRANSPORTAS – UNITED 2
Sezono rezultatas: 1-0

Savaitės mačai: W vs ARK 81:69

Trečiajame kėlinyje nutolę „United-2“ krepšininkai turėjo vargo mače su „Arkus“. Visgi tai buvo vienas iš nedaugelio oponentų, kurie šioje grupėje gali mesti iššūkį šiai kompanijai.

2.

BC „Skroblų alėja – Straight“

Savaitės mačai: W vs SFO 85:42

Praėjusio sezono finalo ketverto dalyvė BC „Skroblų alėja – Straight“ šiemet dar labiau sustiprėjo ir taikosi į dar didesnes aukštumas. Šiame mače pasižaisti gavo visi, o „Straight“ startuoja įspūdinga pergale.

3.

GZP-2

Savaitės mačai: W @ GEM 70:92

Pernai pirmas „C“ lygos rungtynes pralaimėję GZP-2, užtikrintai pradėjo šį sezoną. Šiemet planas žaisti ikisezoninį turnyrą atrodo pasiteisino su kaupu, o GZP-2 net ir be dviejų lyderių sunešiojo „Gemavila“ ant slidžios dangos.

4.

SK NEVERONYS

Savaitės mačai: W @ KŠV 74:70

SK „Neveronys“, „C“ lygą pradėjo neužtikrinta pergale prieš „Kauno švarą“. Visgi ne pirmi metai SK „Neveronims“ įsivažiuoti reikia laiko ir šias rungtynes drąsiai galima nurašyti pirmųjų rungtynių sindromui.

5.

KSM93

Savaitės mačai: W vs GRA 90:52

Grande komandai Staniukaičio buvo per daug. 25 taškai, 35 naudingumo balai ir 25-5-10-5 „statline“ padėjo KSM93 startuoti pergalingai. Gražiai sujudėjo ir KSM93 priekinės linijos monstriukas Jankauskas 15 tšk., 16 atk.

6.

KM ŽALGIRIS

Savaitės mačai: W vs GAM 65:58

KM „Žalgiris“ trečiajame kėlinyje nutolo, kai sugebėjo suberti 28 taškus. BC „GameOn“ stengėsi neatsilikti energija, tačiau žalgiriukai įrodė, jog ne veltui pernai žaidė aštuonete.

7.

UNO

Savaitės mačai: W vs AKT 71:49

UNO pamokė lygos debiutantus ir iškovojo pergalę „numero uno“. Šuklevičius sužaidė solidžiai ir surinko 18 taškų.

8.

LIETUVOS GELEŽINKELIAI

Savaitės mačai: W @ VIL 60:82

Patogus varžovas leidžia „LG“ vyrukams blykstėlti ir su rezultatu (1-0) po pirmosios savaitės puikuotis TOP16 C lygos reitinge.