KKL II lygos reitingas (X)2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 19:54 val.; peržiūros: 1244

NaujienaKomentarai

1. SKROBLŲ ALĖJA (9-0)
OffRtg: 103,15 (4), DefRtg: 84,57 (2), NetRtg: +18,47 (4), Pace (žaidimo sparta): 80,46 (7)

Pergalė prieš Klausučius, pratęsė pergalių seriją iki devynių. Jie turi antrą geriausią gynybą lygoje ir tritaškius meta, pakankamai geru 36,8 procento taiklumu.

2. ALTA TRANSPORTAS (8-1)
OffRtg: 117,98 (2), DefRtg: 88,64 (5), NetRtg: +29,34 (1), Pace: 84,12 (1)

Alta Transportas kontroliuoja situaciją ir vis dar yra nepralaimėję ant parketo. Labai rimtai pažiūrėję į rungtynes su KM „Žalgiriu“, susirinko gausiau ir didesnio vargo neturėjo. Aukščiausią žaidimo spartą tarp TOP9 komandų, turinti Alta Transporto ekipa, pelno beveik po 118 taškų per 100 atakų ir jų taškų skirtumas yra geriausias. Vienintelė aplinkybė, dėl ko Alta Transportas ne pirmas, tai tik techninis pralaimėjimas.

3. KSM’93 – Bulvaras (8-1)
OffRtg: 115,64 (3), DefRtg: 91,30 (7), NetRtg: +24,34 (3), Pace: 81,28 (4)

Akivaizdu, kad ne dėl savo gynybos, KSM yra elitinė II lygos komanda. KSM pralaimėję tik Alta Transportui, o II-etapo starte, pasismagino su Olimpu. Mološčiakas šiemet tritaškius smeigia labai geru 43,75 procentu, išmesdamas beveik po 10 tritaškių per rungtynes.

4. Pikenpokas (8-2)
OffRtg: 99,92 (5), DefRtg: 86,27 (4), NetRtg: +13,64 (5), Pace: 80,61 (6)

Pikenpokas žaidžia pakankamai stabiliai, apmesdami savo oponentus 13,64 taško per 100 atakų. O tuo pačiu veda TOP-9 komandas, pagal visų galimų, puolime atkovotų kamuolių procentą (38,0). Pikenpokas praėjusį sekmadienį, ketvirtajame kėlinyje ištraukė pergalę prieš Kautech-2, o prieš tai pagavo „Arko“. Su šia komanda skaitytis reikia ir kol kas jų sezonas yra pakankamai įdomus.

5. ARKO (7-2)
OffRtg: 118,67 (1), DefRtg: 92,05 (8), NetRtg: +26,62 (2), Pace: 80,04 (8)

Arko pirmi pagal puolimo efektyvumą, tačiau gynyboje jų rodikliai nežiba. Jie yra tik aštunti pagal gynybos reitingą. Nepaisant to, jog jų taškų skirtumas per 100 atakų yra antras tarp visų TOP9 komandų, tačiau akivaizdu, kad antrame etape lengva nebus.

6. Olimpas (6-3)
OffRtg: 95,49 (6), DefRtg: 92,70 (9), NetRtg: +2,79 (8), Pace: 80,86 (5)

Olimpui nepasisekė II-ojo etapo starte, kur nebuvo daug šansų prieš KSM. Olimpas blogiausiai besiginanti TOP9 komanda ir prieš tokias talentingas puolimo komandas, kaip Alta ar Arko, jiems gali būti labai sudėtinga.

7. Klausučiai (6-3)
OffRtg: 92,44 (9), DefRtg: 90,40 (7), NetRtg: +2,03 (9), Pace: 79,20 (9)

Labai lėtą, visos II lygos masteliais žaidžianti Klausučių ekipa, per rungtynes surengia viso labo 79,2 atakos, kas yra žemiau nei lygos vidurkis. 20 taškų buvo nusileista Skroblams, o ateinantį sekmadienį lauks labai svarbus mačas su Olimpu.

8. KM Žalgiris (6-3)
OffRtg: 94,48 (7), DefRtg: 84,02 (1), NetRtg: +10,45 (6), Pace: 83,61 (2)

Nenuostabu, jog KM Žalgiris, būdamas labai jauna komanda, demonstruoja antrą žaidimo spartą. Organizuota gynyba, leidžia turėti 84,02 gynybos reitingą, tačiau fizinės jėgos trūkumas, neleidžia demonstruoti gero puolimo prieš fiziškai stiprius dėdes. Pirmas mačas II-ame etape buvo prieš daugkartinę įvairių čempionatų čempionę, o sekančias rungtynes KM Žalgiris žais tik vasario 6 d.

9. Kautech-2 (5-4)
OffRtg: 92,60 (8), DefRtg: 84,88 (3), NetRtg: +7,72 (7), Pace: 81,52 (3)

Turėdami savo ekipoje M. Gailiūną, Kautech-2, surengia po 81,52 atakos per rungtynes ir tai yra trečias rezultatas. Visgi net ir be Gailiūno, „Kautech-2“ didžiąją mačo su Pikenpoku dalį, kontroliavo rungtynes, tačiau subyrėjo ketvirtame kėlinyje ir patyrė skaudžią nesėkmę.