„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Jūsų dėmesiui pirmoji C lygos prognozuojamų pirmojo 16-tuko komandų apžvalga.2019 spalio 08 d., Antradienis, 14:58 val.; peržiūros: 1231

NaujienaKomentarai

Jūsų dėmesiui pirmoji C lygos prognozuojamų pirmojo 16-tuko komandų apžvalga.

1.SK NEVERONYS

2018-19 rezultatas: 25-0

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Gedminas, Jevstignejevas.

SK Neveronys nepralaimi jau keletą metų, tačiau šiemet jų laukia labai rimtas iššūkis jau grupės varžybose. Alta Transportas, geriau pažįstamas, kaip United, atkeliauja į KKL C lygą su siekiu ją uždominuoti. SK Neveronys jau nekartą tildė skeptikus, galbūt užtildys ir šiemet.

2.ALTA TRANSPORTAS

2018-19 rezultatas: Nėra
Alta Transportas susprogdino KKL bendruomenę su pareiškimu, jog keliasi į KKL C lygą. Iš esmės didžiąja dalimi komandą sudaro bronzinė, kitos Kauno miesto lygos sudėtis, todėl tai vienareikšmiškai viena iš C lygos favoričių.

3.SK MATTAS

2018-19 rezultatas: 23-2

Pagrindiniai naujokai: M.Morkevičius, Ž. Jašinas
Didžiausia netektis: Daunora, E.Jašinskas

SK Mattas pernai pralaimėjo tik SK Neveronims ir tai jiems leido užimti rekordinę 2 vietą. Komandą paliko Daunora ir Jašinskas, dar pernai žaidę nereikšmingą kelių rungtynių kiekį, todėl didelio trūkumo jaustis neturėtų. SK „Neveronys“ turi daugiau nuostolių, lygoje atsirado dar viena nauja jėga, taigi SK „Mattas“ turės paplušėti tam, kad bent pakartotų praėjusių metų sėkmę.

4.BC „Skroblų alėja – Straight

2018-19 rezultatas: 20-6
Pagrindiniai naujokai: Gytis Vyšniauskas, Mantas Sinkevičius
Didžiausia netektis: Nėra

BC „Skroblų alėja – Straight“ po sėkmingo praėjusio sezono (4 vieta) tarpusezoniu atliko neblogų ėjimų – rado remėją, pritraukė į komandą du Vilkijos veteranus ir sustiprino savo šansus pakartoti praėjusio sezono sėkmę.

5.GZP-2

2018-19 rezultatas: 18-5

Pagrindiniai naujokai: Tomas Mušenkovas, Mantas Stankevičius
Didžiausia netektis: Aidas Borodinas, Edgaras Jakavičius

GZP-2 vėl neperžengia ketvirtfinalio barjero. Eilę metų C lygoje vargstanti komanda performavo komandą iš esmės. Naujas įžaidėjas, daugiau metikų ir mobilumo. Šiemet GZP-2 lauks žymiai sunkesnė lyga nei pernai, tačiau GZP-2 tam ruošėsi ir turi net 6 naujokus.

6.RYTERNA GROUP

2018-19 rezultatas: 14-8

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Eduardas Straigis

Ryterna Group praėjęs sezonas buvo pakankamai banguotas, o šiemet komanda neturės ir vieno iš puolimo lyderių Eduardo Straigio. Daugiau ryškesnių pasikeitimų komandoje nėra, todėl tai leidžia tikėtis šiai ekipai vėl prasimušti į geriausiųjų aštuonetą.

7.KM ŽALGIRIS

2018-19 rezultatas: 17-6

Pagrindiniai naujokai: Jonas Sirtautas
Didžiausia netektis: Nėra

KM Žalgiris turbūt labiausiai disciplinuota komanda visoje C lygoje. Išlaikiusi žaidėjų branduolį ir subrendusi dar vieneriais metais, KM Žalgirio ekipa gali pretenduoti į finalo ketvertą.

8.Asociacija „Krepšinio pasaulis“ – EER

2018-19 rezultatas: Nėra

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Nėra

Po pertraukos šis kolektyvas grįžta į C lygą. Anksčiau LŠS pavadinimu rungtyniavusi pajėgių žaidėjų kompanija, šiemet nusprendė pasukti į C lygą Krepšinio pasaulio – ERR komandos pavadinimu.

9.BIRŠTONO SC OLIMPAS

2018-19 rezultatas: Nėra

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Nėra

„Olimpas“ pernai bandė jėgas kitur, šiemet grįžo ten, kur anksčiau sekėsi visai neblogai. Nors ikisezoninis „Mero“ taurės startas nebuvo pats geriausias, „Olimpas“ komanda turinti neblogų resursų ir „longrune“ gali tikėtis vietos TOP8.

10.Resmila.lt

2018-19 rezultatas: 11-9

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Mantas Brazauskas

„Resmila.lt“ prieš sezoną visus stebino susitardama su Luku Žukausku. Visgi kaip ir buvo tikėtasi šis žaidėjas paliks komanda jai pradėjus rungtyniauti C lygoje, kadangi kelsis į RKL ar kitą aukštesnio meistriškumo lygą.

11.GRANDE

2018-19 rezultatas: 13-7

Pagrindiniai naujokai: Nėra
Didžiausia netektis: Vitoldas Kapočius

Reguliariajame sezone neblogai rungtyniavusi „Grande“, aštuntfinalyje klupo prieš „Ryterna Group“ ekipą. Visgi didesnių permainų nepatyrusi „Grande“, bet kada gali sulaukti A.Makūno pastiprinimo. Vienintelis praradimas V.Kapočius, kurio šiemet nematome žaidėjų sąraše.

12.ARKUS

2018-19 rezultatas: 10-10

Pagrindiniai naujokai: Vilius Sutkus, Edgaras Jakavičius
Didžiausia netektis: Lukas Brazdauskis

Pernai sulyg L.Brazdauskio atėjimu į komanda, iš „Arkus“ buvo tikimasi daug. Visgi projektas nepasiteisino, Brazdauskis komandą paliko, o „Arkus“ sezonas baigėsi aštuntfinalyje. Visgi šiemet „Arkus“ sulaukė labai rimto pastiprinimo ir grasins visoms D pogrupio komandoms.

13.LAIPSNIAI

2018-19 rezultatas: 15-10

Pagrindiniai naujokai: Dalius Adomaitis, Liudas Čekavičius
Didžiausia netektis: Nėra

Visus praėjusio sezono lyderius išsaugoję „Laipsniai“ pasipildė dviem ryškiomis pavardėmis. Adomaitis ir Čekavičius ženkliai sustiprins „Laipsnius“ ir galbūt pakylės į aukštesnį lygį.

14.SPARTA

2018-19 rezultatas: 9-11

Pagrindiniai naujokai: Juozas Kajokas
Didžiausia netektis: Nėra

„Sparta“ ilgus metus išlaiko tą pačią sudėtį ir net komandos naujokai dažniausiai būna jau kažkada žaidę „Spartos“ komandoje. Juozas Kajokas po pertraukos grįžta į krepšinį ir sustiprins „Spartos“ priekinę liniją.

15.KSM93

2018-19 rezultatas: NĖRA

Naujas projektas KKL lygoje, senovinė KSM’93 ekipos pagrindu sudaryta komanda. Liutauras Lukošenkinas ir Matas Staniukaitis bus vedantys komandos žaidėjai, žinant, kad Staniukaitis dar pernai lakstė Nacionalinėje krepšinio lygoje.

16.HIKVISION

2018-19 rezultatas: NĖRA

Paskutinė 16-oji reitingo komanda Hikvision. Komandoje registruotas ir Laipsniuose „Mero“ taurėje žibėjęs Armonas, todėl dilema kurioje komandoje pamatysime jį žaidžiant. Be kita ko, O.Stropus ir S. Ramanauskas kiti du krepšininkai turintys didelę rolę šioje komandoje.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu