KM „Žalgiris“ III vs Alytaus „Vakarai“ (65:64)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A. Rimkaus šeši taškai rungtynių pabaigoje atnešė „KM „Žalgiris“ III“ pergalę prieš Alytaus „Vakarai“ ekipą

2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 19:57 val., peržiūros: 768

Trečiadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „KM „Žalgiris“ III“ ir Alytaus „Vakarai“ ekipos.

Rungtynes puikiai pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie pirmų šešių minučių atkarpą laimėjo 15:0. Svečių taškų kraitį dviem tritaškiais atidarė D.Anušauskas. Kėlinio pabaigoje jis pataikė dar du tolimus metimus ir Alytaus „Vakarai“ šiek tiek priartėjo. Po pirmo kėlinio – 23:15.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelėje užsiautė D.Šiumbrys, kurio rezultatyvus žaidimas leido svečiams iškart priartėti iki 23:22. Bet tada P.Žeimys, kuris per pirmą rungtynių pusę įmetė 18 taškų, pelnė penkis taškus paeiliui ir KM „Žalgiris“ vėl kiek nutolo. Po dviejų kėlinių – 35:31.

Trečiajame kėlinyje žaidimas aikštelėje apsilygino, o jaunieji žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 48:48.

Lemiamame kėlinuke ir toliau vyko kova taškas į tašką. Po D. Šiumbrio metimų Alytaus „Vakarai“ išsiveržė į priekį 59:62, bet tada A.Rimkus keturiais taškais persvėrė rezultatą žalgiriečių naudai 63:62. Tada svečiai atsakė dviem taškais, bet paskutinį žodį tarė A.Rimkus, kurio prasiveržimas atnešė pergalę KM „Žalgiris“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 65:64 (23:15, 12:16, 13:17, 17:16).

E. Voronovas („KM „Žalgiris“):

Pilnos emocijų rungtynės, tokių ir tikėjomės čia dalyvaudami. Vaikinam didžiulė patirtis kaunantis su vyrais, dar nebandėme to daryti. Po rungtynių jie taip ir pasakė, kad čia tai buvo emocijos. Gavosi gražus renginys, prie tiek žiūrovų susirinkusių. Gal tik truputį gaila, kad ne visiems pavyko duoti pasižaisti daugiau, bet kitose rungtynėse atsiimsim.“