Kauno SRC vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (92:65)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 962

Sekmadienį (01.11) Kauno mechanikos mokykloje įvyko "B" lygos rungtynės, kuriose susitiko Kauno "SRC" (šeimininkai) ir "Tornado KM – Bonum Signum" ekipa. Po truputi įsibegėję aikštelės sutriuškino "Tornado KM – Bonum Signum" ekipą – 92:65 (35:23, 23:14, 14:25, 15:3).

Rungtynes kiek netikėtai geriau pradėjo svečiai išsiveržę (3:8). Kauno "SRC" sunkiai sekėsi išsijudinti, o P.Gabrilavičiaus tritaškiai metimai leido išlaikyti pranašumą (6:13). Visgi vėliau A.Makūno ir J.Kalnučio pastangomis, šeimininkai laimėjo atkarpą ir persvėrė rezultatą (15:13). Pasipylę Kauno "SRC" tritaškiai metimai leido padidinti skirtumą iki aštuonių taškų, o vėliau ir įgyti dviženklį pranašumą – 35:23.

Antrajame kėlinyje šeimininkai vertė varžovus klysti ir greitomis atakomis rinkę didžiąją dalį taškų padidino skirtumą iki 18 taškų – 43:25. Svečiams kiek pavyko išlyginti žaidimą, o po J.Šlapiko ir Gabrilavičiaus metimų net sumažinti skirtumą iki 13 taškų (50:37). Visgi Kauno "SRC" kėlinuką užbaigė M.Biručio dvitaškiu ir dviem tritaškiais bei padidino atotrūkį iki 21 taško – 58:37.

Po ilgosios pertraukos, pirmojoje kėlinio pusėje nei viena komanda pernelyg neišsiskyrė ir skirtumas balansavo ties 20 taškų riba. Visgi vėliau aktyviai gintis pradėję "Tornado KM Bonum Signum" krepšininkai laimėjo atkarpą (0:9) ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų (75:62). Taiklus P.Aleksyno dvitaškis padidino skirtumą nežymiai ir po trijų kėlinių Kauno "SRC" turėjo 15 taškų skirtumą.

Ketvirtajame kėlinyje visiškai sustojo svečių ekipos puolimas ir šį kėlinuką "Tornado KM – Bonum Signum" pralaimėjo (15:3). Kauno "SRC" sistemingai didino pranašumą ir iškovojo pergalę - 92:65.

Kauno SRC: Rytis Adžgauskas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Aidas Makūnas – 20 tšk. (12 rezult. perd.), Šarūnas Dimša – 13 tšk., Justinas Kalnutis – 10 tšk.

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Aurimas Plytnikas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Gabrilavičius – 16 tšk. (7 perimt. kam.), Jonas Šlapikas – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ penketukas nepasipriešino „Bangai“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Tornado ‒ Bonum Signum“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės (2015 sausio 06 d., antradienis, 19:55 val.)