„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)21260,81
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Vasaros lyga)1782,13
3Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)17240,71
4Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
5Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
6Einoras Stankus (Lympo, II lyga)13220,59
7Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)12240,50
8Simonas Ražickas (Donelaičio, Įmonių lyga)12160,75
9Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
10Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
11Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)11200,55
12Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11180,61
13Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
14Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)11210,52
15Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)10180,56
16Jūris Goštautas (BC „Rhino“, Vasaros lyga)10101,00
17Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
18Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
19Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
20Nojus Mištautas (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)10230,43
21Tadas Lukoševičius (Lympo, II lyga)10190,53
22Kasparas Šion (ICE, II lyga)10140,71
23Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)10240,42
24Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10190,53
25Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Einoras Stankus (Lympo, II lyga)113225,14
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)90263,46
4Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)83243,46
5Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)82233,57
6Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)81243,38
7Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)73154,87
8Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)70203,50
9Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)69174,06
10Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
11Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
12Marius Petrauskas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)62163,88
13Justinas Baltrušaitis (Festo, Įmonių lyga)62222,82
14Valentinas Gadliauskas (Arko, II lyga)61144,36
15Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
16Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)6096,67
17Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
18Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
19Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)59232,57
20Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
21Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)58193,05
22Karolis Meiliūnas (Scandagra, Įmonių lyga)57134,38
23Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
24Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)57173,35
25Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
2Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
3Mantas Čipas (C Basket, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
4Simonas Žilinskas (Krepsiniofanai.lt 2, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
5Tomas Krevnevičius (Fitsout, LEZ 2 taurė 2024)230,67
6Donatas Truncė (Plastena, Vasaros lyga)250,40
7Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
8Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
9Dovydas Šemeklis (Reunion, I lyga)280,25
10Modestas Jasinauskas (RIO ‒ RTZ Motors, Vasaros lyga)290,22
11Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
12Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
13Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
14Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
15Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2160,13
16Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2160,13
17Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2160,13
18Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
19Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2200,10
20Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2200,10
21Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2210,10
22Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2210,10
23Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2210,10

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)14 (117 min.)20
2Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)13 (105 min.)22
3Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)16
4Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
5Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
6Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)11 (143 min.)21
7Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
8Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
9Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
10Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)10 (79 min.)16
11Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)10 (77 min.)10
12Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)10 (41 min.)16
13Gytis Vitkauskas (Arko, II lyga)8 (167 min.)10
14Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
15Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
16Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
17Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
18Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
19Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
20Rytis Paunksnis (Lympo, II lyga)8 (85 min.)18
21Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
22Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
23Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)8 (53 min.)10
24Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
25Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu