

BC „Pasitikrinam“: Komandos statistika
Bendra statistika:
| | G | PTO | PTG | PTS± | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Viso: | 9 | 783 | 921 | -138 | 383/966 | 93/158 | 290/808 | 180/384 | 110/424 | 440 (264/117) | 126 | 90 | 16 | 149 | 0 | 105 | 177 | 3 | 10 | 726 |
| Vidurkis: | 87,00 | 102,33 | -15,33 | 39,65% | 58,86% | 35,89% | 46,88% | 25,94% | 48,89 (29,3/13,0) | 14,00 | 10,00 | 1,78 | 16,56 | 0,00 | 11,67 | 19,67 | 0,33 | 1,11 | 80,67 |
Statistika pagal rungtynes:
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 1. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Pasitikrinam“ | 91 | 41/106 | 38,68% | 4/8 | 50,00% | 37/98 | 37,76% | 24/41 | 58,54% | 13/57 | 22,81% | 52 (41/4) | 11 | 12 | 2 | 14 | 0 | 5 | 21 | 0 | 0 | 91 |
| BC „Pilėnai“ | 96 | 51/114 | 44,74% | 19/27 | 70,37% | 32/87 | 36,78% | 19/38 | 50,00% | 13/49 | 26,53% | 70 (51/15) | 26 | 1 | 3 | 21 | 0 | 17 | 14 | 0 | 0 | 123 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 11 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 2. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Pasitikrinam“ | 106 | 53/119 | 44,54% | 10/21 | 47,62% | 43/98 | 43,88% | 33/59 | 55,93% | 10/39 | 25,64% | 57 (34/17) | 20 | 6 | 3 | 18 | 0 | 15 | 34 | 0 | 3 | 92 |
| Dust2 ‒ Rstored | 123 | 71/130 | 54,62% | 34/50 | 68,00% | 37/80 | 46,25% | 22/36 | 61,11% | 15/44 | 34,09% | 53 (42/10) | 30 | 10 | 4 | 34 | 0 | 9 | 18 | 0 | 0 | 168 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 14 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 3. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Boom“ | 113 | 54/104 | 51,92% | 9/14 | 64,29% | 45/90 | 50,00% | 31/50 | 62,00% | 14/40 | 35,00% | 58 (38/11) | 19 | 8 | 4 | 21 | 0 | 8 | 17 | 0 | 1 | 147 |
| BC „Pasitikrinam“ | 64 | 32/91 | 35,16% | 8/14 | 57,14% | 24/77 | 31,17% | 16/44 | 36,36% | 8/33 | 24,24% | 42 (26/12) | 8 | 5 | 2 | 18 | 0 | 17 | 19 | 0 | 1 | 43 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 15 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 4. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| KKL NGT | 118 | 56/119 | 47,06% | 7/12 | 58,33% | 49/107 | 45,79% | 36/68 | 52,94% | 13/39 | 33,33% | 94 (60/30) | 39 | 4 | 4 | 15 | 0 | 24 | 9 | 0 | 0 | 178 |
| BC „Pasitikrinam“ | 79 | 37/116 | 31,90% | 9/10 | 90,00% | 28/106 | 26,42% | 14/35 | 40,00% | 14/71 | 19,72% | 41 (23/12) | 15 | 15 | 0 | 9 | 0 | 7 | 15 | 0 | 0 | 58 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 17 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 5. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Pasitikrinam“ | 86 | 43/109 | 39,45% | 12/25 | 48,00% | 31/84 | 36,90% | 19/40 | 47,50% | 12/44 | 27,27% | 41 (24/10) | 11 | 17 | 0 | 19 | 0 | 8 | 23 | 0 | 1 | 76 |
| Plastena | 97 | 49/100 | 49,00% | 15/27 | 55,56% | 34/73 | 46,58% | 20/32 | 62,50% | 14/41 | 34,15% | 62 (41/17) | 21 | 5 | 5 | 23 | 0 | 25 | 19 | 0 | 0 | 118 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 21 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 6. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Atletas | 78 | 41/101 | 40,59% | 12/18 | 66,67% | 29/83 | 34,94% | 21/40 | 52,50% | 8/43 | 18,60% | 57 (36/18) | 12 | 9 | 4 | 18 | 0 | 23 | 22 | 0 | 0 | 73 |
| BC „Pasitikrinam“ | 100 | 51/110 | 46,36% | 16/24 | 66,67% | 35/86 | 40,70% | 21/39 | 53,85% | 14/47 | 29,79% | 53 (31/14) | 17 | 10 | 1 | 22 | 0 | 16 | 17 | 1 | 0 | 110 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 23 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 7. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| BC „Pasitikrinam“ | 89 | 40/109 | 36,70% | 9/14 | 64,29% | 31/95 | 32,63% | 13/43 | 30,23% | 18/52 | 34,62% | 58 (28/22) | 16 | 6 | 2 | 13 | 0 | 6 | 15 | 1 | 1 | 92 |
| Team 97 | 92 | 46/101 | 45,54% | 11/17 | 64,71% | 35/84 | 41,67% | 24/44 | 54,55% | 11/40 | 27,50% | 59 (37/18) | 19 | 4 | 4 | 16 | 0 | 10 | 13 | 0 | 0 | 116 |
| Sezoninės varžybos (1 turas): 2026 birželio 24 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 8. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Kaunas Mayhem | 85 | 38/95 | 40,00% | 4/11 | 36,36% | 34/84 | 40,48% | 21/45 | 46,67% | 13/39 | 33,33% | 59 (40/17) | 23 | 5 | 2 | 15 | 0 | 14 | 13 | 0 | 2 | 103 |
| BC „Pasitikrinam“ | 91 | 42/97 | 43,30% | 5/12 | 41,67% | 37/85 | 43,53% | 25/42 | 59,52% | 12/43 | 27,91% | 48 (32/11) | 20 | 7 | 2 | 13 | 0 | 8 | 15 | 0 | 1 | 102 |
| Atkrintamosios varžybos, ketvirtfinalis: 2026 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
| 9. | PTS | 1 PTS | 2/3 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | BR | TO | FC | UF | TF | EFF |
|---|
| Team 97 | 119 | 58/106 | 54,72% | 12/19 | 63,16% | 46/87 | 52,87% | 31/45 | 68,89% | 15/42 | 35,71% | 55 (33/13) | 23 | 15 | 7 | 19 | 0 | 19 | 23 | 0 | 0 | 148 |
| BC „Pasitikrinam“ | 77 | 44/109 | 40,37% | 20/30 | 66,67% | 24/79 | 30,38% | 15/41 | 36,59% | 9/38 | 23,68% | 48 (25/15) | 8 | 12 | 4 | 23 | 0 | 23 | 18 | 1 | 3 | 62 |
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė:
Netas.eu