„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dėmesio! Svarbi informacija komandoms dėl startinių, aprangų ir kt. Būtina perskaityti!2023 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 09:50 val.; peržiūros: 1813

NaujienaKomentarai

Dėmesio! Svarbi informacija komandoms dėl startinių, aprangų ir kt. Būtina perskaityti!

Įsibėgėjus sezonui, dar yra komandų, kurios pagal varžybų nuostatus pilnai nesusitvarkė visų privalomų reikalavimų. Prašome atidžiai perskaityti šią naujieną ir kuo skubiau viską susitvarkyti!

Startiniai ir kiti mokesčiai

Dauguma komandų jau pilnai susimokėjo privalomus varžybų mokesčius, tačiau yra tokių, kurios delsia tai daryti. Organizatoriai suprasdami kai kurių komandų sunkią situaciją stengiasi pritaikyti kuo lankstesnį mokėjimo grafiką ir palengvinti finansinę naštą dalyviams, leisdami komandoms mokesčius mokėti dalimis, tačiau tai privaloma padaryti laiku.

Komandos privalo susimokėti varžybų mokesčius vėliausiai iki gruodžio 22d., išskyrus tuos atvejus kada yra suderinti mokėjimo grafikai, tačiau ir jie turi būti pagrįsti pradiniais įnašais. Apie mokėjimo terminus būtina pranešti organizatoriams, iki kada bus pilnai sumokėti mokesčiai. To nepadarius be jokio papildomo įspėjimo komandai bus draudžiama žaisti ir pasibaigus nurodytam terminui per artimiausias rungtynes jai bus užskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Jos dalyvavimas bus suspenduotas iki sekančių rungtynių.

Jei komanda ir iki sekančių rungtynių nesusimokės visų mokesčių, tada pagal galiojančius lygos nuostatus ji bus šalinama iš pirmenybių. Tikimės kad nereikės to daryti ir viskas bus sumokėta laiku.

Žaidėjų aprangos

Siekiant užtikrinti Kauno krepšinio lygos pirmenybių nuostatų V skyriaus 4 punkte nurodytos dėl žaidėjų aprangų tvarkos laikymosi, komandų žaidėjai, neturintys identiškos komandinės aprangos, privalo ją įsigyti iki gruodžio 22 dienos. Komandos, kurios gaminasi naujas aprangas, turi suspėti tai padaryti taip pat iki gruodžio 22 d. nebent vėluotų aprangų užsakymas iš siuvyklos, tokiu atveju turi būti atsiųstas aprangų pagaminimo datą patvirtinantį raštas iš siuvyklos. Dėl atskirų atvejų reikia derintis su pirmenybių organizatoriais. „Netvarkingos“ komandos turi gerbti pavyzdingas komandas bei aptarnaujantį personalą ir kuo skubiau susitvarkyti aprangas. Trūkstant kelių aprangų juk paprasčiausiai jas galima atsiimti iš buvusių komandos narių, kurie jų negražino.

Jei vilkimi ne uniforminiai šortai, jie privalo būti tos pačios spalvos, kaip ir likusių komandos žaidėjų.

Vis dar pasitaikant atskiriems šių nuostatų punktų nesilaikymo atvejams ir nenorėdama atsisakyti pagrindinio lygos tikslo – krepšinio populiarinimo mėgėjų tarpe, Kauno krepšinio lyga yra priėmusi koreguojantį sprendimą:

1. Teisėjai gali nepradėti rungtynių ir įskaityti techninį pralaimėjimą 0:20, jei dėl netvarkingos komandos aprangos varžovams ir rungtynių teisėjams bei sekretoriatui nėra galimybių identifikuoti komandos žaidėją(-us);

2. Žaidėjas, norėdamas dalyvauti pirmenybėse su skirtinga apranga nei likusios komandos, kiekvieną kartą privalės prieš rungtynes susimokėti 10-ties eurų mokestį. Priešingu atveju jis žaisti negalės;

3. Žaidėjams, vilkintiems aprangas su vienodais numeriais, rungtyniauti bus draudžiama;

4. Pastebėjus pažeidimą rungtynių metu, (atlikus keitimą) žaidėjas su skirtinga apranga, norėdamas tęsti rungtynes, privalo susimokėti 10-ties eurų mokestį.

Sveikatos pažymos

Komandos vadovas PRIVALO surinkti žaidėjų parašus dėl savo sveikatos būklės patvirtinimo (Priedas Nr.1) ir iki sezono pabaigos saugoti tuos lapus pas save, kad esant reikalui galėtų juos pateikti pirmenybių organizatoriams. Ankščiau lygos pirmenybėse buvo įvykęs rimtas incidentas, kurio metu aikštelėje vieną iš žaidėjų ištiko klinikinė mirtis ir visa laimė kad viskas baigėsi sėkmingai, todėl labai griežtai reikia laikytis šio nuostatų punkto dėl žaidėjų sveikatos būklės. Anketos parašams (Priedas Nr.1) yra patalpintos nuostatuose prie paraiškos formos.

Primygtinai reikalaujame komandos vadovus į šį reikalą žiūrėti labai atsakingai, nes visuomet išlieka rizika nelaimingiems atsitikimams krepšinio aikštelėje.

Licencijos

Prašome paskubėti iki galo atsiųsti trūkstamas žaidėjų foto licencijoms, kadangi dar nemažai komandų dar nėra to padarę. Vėliau tokie žaidėjai negalės rungtyniauti.

Pateikiame sąrašą (atnaujinamą realiu laiku), kuriame nurodytos komandos, kurioms trūksta žaidėjų nuotraukų licencijų gamybai.

Nuotraukas licencijoms galima pateikti elektroniniu formatu siunčiant elektroniniu paštu info@kkl.lt.

Taipogi rekomenduojame atsiųsti nuotraukas tų žaidėjų, kurių nuotraukos yra „pasenusios“ – vizualiai nebeatitinka žaidėjo amžiaus ir kt.

jQuery(document).ready(function(){ jQuery("#licencijos_frame").load("/servlets/missinglicences"); });

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu