BC „Straight“ vs KM „Žalgiris“ (74:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“

2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 1040

Trečiadienį, Kovo 27 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko C lygos atkrintamos rungtynes, kurios buvo lemiamos tarp BC „Straight“( šeimininkai) ir KM „Žalgiris“ (svečiai) komandų. Varžybos prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti toliau nei per poros metimų atstumą. Bet ketvirtajame ketvirtyje pradėjo ryškėti BC„Straight “komandos pranašumas ir gerai susižaistas žaidimas.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė kieta vyriška kova. Abi komandos nenorėjo paleisti žaidimo. Bet šeimininkai ant galo padarė kelias greitas atakas ir turėjo 11 taškų pranašumą. Pirmas ketvertis baigiasi – 26:17.

Antro ketverčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o KM „Žalgiris“ pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus šeštajai minutei rezultatas buvo lygus (31:31). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė KM „Žalgiris“, bet netrukus šeimininkai vėl prisivijo varžovus. Paskutinėmis ketverčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du kėlinius rezultatas buvo šeimininkų naudai- 38:33.

Trečio ketverčio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai ketverčio pusei komandas skyrė tik vienas taškas – 43:42. Netrukus pranašumą susigrąžino BC „Straight“. Paskutinėmis ketverčio minutėmis persvarą išlaikė šeimininkai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu – 56:52.

Ketvirto ketverčio pradžioje vėl žaidimas vyko apylygiai. Nors paskui vėl nutolo šeimininkai, bet paskutinėmis rungtynių minutėmis rezultatas buvo lygus. Po KM „Žalgiris“ klaidos paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį perėmė varžovai ir nutolo 7 taškais kas ir lėmė jų pergalę rezultatu – 74:67.

BC „Straight“ komandos treneris E.Rinkevičius: Parirtis ir naujos aprangos lėmė pergalę.

Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:51 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)